Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / Blue / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
3-60
Gotowy
Juan Carlos Castillo Galindo
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana na punkty
Christian Fernandez Harrison Carceglia Team
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-63
Gotowy
Xoan Nunez
Focus
Wygrana na punkty - 05:00
Bernad Fornes Jimenez Pitbull Brothers España
Female Absolute Gi / Blue / Adult
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-41
Gotowy
Stephanie Deschuyteneer
CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 06:00
Karen Mendez Garzon
Male Absolute / Blue / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
1-62
Gotowy
Hector Alemany
Wygrana na punkty - 06:00
Matteo Paoletti GORDO JIU JITSU
Male Absolute / Blue / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
3-61
Gotowy
Gonzalo Del Castillo Vendrell
Lotus BJJ España
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Juan Carlos Castillo Galindo JA Jiu-Jitsu International
Male Absolute / White / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
4-39
Gotowy
Marcio Carvalho De Alvarenga
CLIMENT CLUB
Hector Pons Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Male Absolute / Blue / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
6-41
Gotowy
Julian Solera
Cayman B9
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Julian Malaga Carabias
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-64
Gotowy
Pedro Fernando Nalberg Hernandez
CARLSON GRACIE CANARIAS
Rafael Arino Lotus BJJ España Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Male Absolute / White / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-45
Gotowy
Joaquin Torres
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Miguel Chica Medina CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 04:00
Male Absolute / Blue / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
1-63
Gotowy
Manuel Mora
Lotus BJJ España
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Abmael Ribeiro
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-65
Gotowy
Naser Bentouila
AC Jiu-Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Eric Dearing Mallorca BJJ Palma
Male Absolute / Blue / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
1-64
Gotowy
Tomaz Alves
CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Exposito Lopez Pitbull Brothers España
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-66
Gotowy
Mohamed Ghanous
Gracie barra Alicante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Xoan Nunez Focus
Male Absolute / White / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-46
Gotowy
Sergio Sanchez Muñoz
Checkmat Madrid
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Unknown User
Male Absolute / Blue / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
3-62
Gotowy
Gonzalo Del Castillo Vendrell
Lotus BJJ España
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Julian Solera Cayman B9
Male Absolute / Blue / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
1-65
Gotowy
Hector Alemany
Wygrana na punkty - 06:00
Manuel Mora Lotus BJJ España
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-67
Gotowy
Rafael Arino
Lotus BJJ España
Naser Bentouila AC Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:32
Male Absolute / White / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-47
Gotowy
Miguel Chica Medina
CLIMENT CLUB
Sergio Sanchez Muñoz Checkmat Madrid Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Absolute / White / Master 1 / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-48
Gotowy
Hector Pons
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Sergio Sanchez Muñoz Checkmat Madrid
Male Absolute / Blue / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
1-66
Gotowy
Tomaz Alves
CICERO COSTHA
Hector Alemany Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Male Absolute / White / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
2-68
Gotowy
Mohamed Ghanous
Gracie barra Alicante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Naser Bentouila AC Jiu-Jitsu
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -74 kg (Medium heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
5-49
Gotowy
Marta Pastor
Checkmat Madrid
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Unknown User CORPO E MENTE
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - GI)
3-63
Gotowy
Unknown User
Titan academy
Carlos Ona Checkmat Madrid Wygrana walkowerem