Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-11
Gotowy
Javier Catalá Martinéz
CICERO COSTHA
Adrián Carreras CRAZY TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute / Brown / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-5
Gotowy
Vinicius Lessa
CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Ramon Francho Miguel Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Male NoGi / White / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
2-9
Gotowy
Jaime Gomez Cuesta
CLIMENT CLUB
Wygrana na punkty - 05:00
Anthony Leiras Eduardo Riego Team
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
Male NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
1-11
Gotowy
Unknown User
ASSOCIACION ARANHA
Ethan St Cyr London Shootfighters Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-12
Gotowy
Demyan Yasinskyy
Taz BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gareth Logtens RONIN BJJ Hanoi
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-14
Gotowy
Millán Ruiz Valls
Estudio 47
RICARDO MORALES Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
13
Gotowy
Lukasz Orzel
CLIMENT CLUB
Wygrana na punkty - 04:00
Adrian Quirado Quiros GLADIUS TEAM
Male NoGi / Blue / Adult / -61 kg (Light feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
2-11
Gotowy
Sergio Riquelme
Grappling 360
Wygrana na punkty - 06:00
Pablo Andres CRAZY TEAM
Male NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
1-12
Gotowy
Aaron Sabater Minguez
CRAZY TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Norberto Fernández AC Jiu-Jitsu
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-17
Gotowy
Aitor Corral
ARANHA JIU JITSU MOLLET
Wygrana na punkty - 04:00
JUAN FRAN FERREIRO ARACIL CRAZY TEAM
Male Absolute / Brown / Adult / Open weight
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-6
Gotowy
YURY PASHKOVICH
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Vinicius Lessa CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
10
Gotowy
Andrius Butrimavicius
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Raúl Gallur Taz BJJ
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-13
Gotowy
Adrián Carreras
CRAZY TEAM
Klym Gusyev CRAZY TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
14
Gotowy
Ciprian Cinazan
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Lazar Damyanov CICERO COSTHA
Male NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
1-13
Gotowy
Angel Tendero Muñoz
CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Robur Academy
Male NoGi / Blue / Adult / -61 kg (Light feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
2-13
Gotowy
Frank Sabater
Wygrana na punkty - 06:00
Julián Cedrés CARLSON GRACIE CANARIAS
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-15
Gotowy
Dan Robson
Mallorca BJJ Palma
Millán Ruiz Valls Estudio 47 Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / White / Adult / -61 kg (Light feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-11
Gotowy
Shane Morey
Lotus BJJ España
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
José Juan Benítez Martínez CICERO COSTHA
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
11
Gotowy
Jorge Llorca
Taz BJJ
Héctor Pons Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-13
Gotowy
Bojan Balaban
Michal adamczak
Wygrana na punkty - 04:00
David Mederos Cabrera CARLSON GRACIE CANARIAS
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
15
Gotowy
Lukasz Orzel
CLIMENT CLUB
Toni Andres CRAZY TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
5-18
Gotowy
Fran Olmo
CLIMENT CLUB
Wygrana na punkty
JUAN FRAN FERREIRO ARACIL CRAZY TEAM
Male NoGi / Blue / Adult / -61 kg (Light feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
2-12
Gotowy
Kevin Perez-Crespo
AC Jiu-Jitsu
Sergio Riquelme Grappling 360 Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
1-14
Gotowy
Atanas Nikolaev Terziev
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Mohamed Ghanous Gracie barra Alicante Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
17
Gotowy
Manuel Jesús Castellano Lendinez
CLIMENT CLUB
Matthew Young Checkmat Madrid Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / Blue / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-14
Gotowy
Antonio Suárez Manzano
CLIMENT CLUB
Wygrana na punkty - 06:00
Marc Colomina Renzo Gracie Europe
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
18
Gotowy
Unknown User
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Javier Esteban Vivanco CRAZY TEAM
Male NoGi / Purple / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
2-17
Gotowy
Juan Lucas
GORDO JIU JITSU
Emilio Civanto Jurado CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
16
Gotowy
Ciprian Cinazan
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Toni Andres CRAZY TEAM
Male NoGi / Blue / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
3-15
Gotowy
Ethan Tamarit
Eduardo Riego Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:47
Mario Moltó CRAZY TEAM
Male NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE BRAZILIAN JIU-JITSU CUP - NOGI)
1-15
Gotowy
Pablo Brito
AC Jiu-Jitsu
Ethan St Cyr London Shootfighters Wygrana na punkty - 05:00