Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -27 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-9
Gotowy
Nil Homs
MUSHIN TEAM
Gerard Castillejo Niubo Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White / Mirim (6-7yrs) / -26 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
5-7
Gotowy
Hugo Heredia Miralles
MG MMA BARCELONA TEAM
Eiden Mendez MUSHIN TEAM
Boys Gi / White / Infantil B-Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -55 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Isaac De Jesus
FTT SALOU
Wygrana walkowerem
Jonathan Soler Madrid CICERO COSTHA EUROPE
Boys-Girls Gi / Grey / Infantil B (10-11yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-6
Gotowy
Gabriel Guillo
CFC Team
Daniel Tubilleja CICERO COSTHA EUROPE
Boys Gi / Yellow / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -55 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-24
Gotowy
Albert Monzon
MUSHIN TEAM
ALEX SENSAT POUS MG MMA BARCELONA TEAM
Boys Gi / Yellow-Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -52,5 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Jackson Luburic
ASSOCIACION ARANHA
Hugo Extremera FTT SALOU
Boys Gi / Grey-Orange / Infantil B-Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -34,5 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Victor Rivera Sevcenko
MUSHIN TEAM
Wygrana walkowerem
Unknown User Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey-Orange / Infantil B-Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -34,5 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Lucas Vivas Garcia
MUSHIN TEAM
Wygrana walkowerem
Unknown User Gracie Barra (Brazil)
Girls Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -65 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Emma Ruiz
Reinaldo Ribeiro Team
Wygrana walkowerem
Maria Zurita Baides FOCUS JIU JITSU
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -60 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
5-16
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra (Brazil)
Jarek Grueira CICERO COSTHA EUROPE
Girls Gi / White / Mirim (6-7yrs) / -26 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Boys-Girls Gi / White-Grey / Infantil B (10-11yrs) / -41 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-9
Gotowy
Iker Ortuzar
MG MMA BARCELONA TEAM
Hugo Farre Elite top team
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
5-1
Gotowy
Mario Arjona Cabrerizo
CFC Team
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User Gracie Barra (Brazil)
Girls Gi / White / Infantil A (8-9yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-1
Gotowy
Amalia Vivas Garcia
MUSHIN TEAM
Wygrana na punkty - 01:15
Ghalia Diaz Gonzalez CICERO COSTHA EUROPE
Girls Gi / White / Mirim (6-7yrs) / -26 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-1
Gotowy
Mia Robles
MG MMA BARCELONA TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:29
AINA RULL MUSHIN TEAM
Girls Gi / White / Mirim (6-7yrs) / -26 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-2
Gotowy
ESTHER MORALES
MG MMA BARCELONA TEAM
AINA RULL MUSHIN TEAM Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / 21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-4
Gotowy
Gal La Gonzalez Simon
Elite top team
Gala Gamero De La Ossa MG MMA BARCELONA TEAM Wygrana na punkty - 01:58
Girls Gi / White / Infantil A (8-9yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-2
Gotowy
Aitana Mena Munoz
CERDANYOLA FIGHT CLUB
Wygrana na punkty - 01:33
Ghalia Diaz Gonzalez CICERO COSTHA EUROPE
Boys-Girls Gi / Grey / Infantil B (10-11yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-4
Gotowy
Gabriel Guillo
CFC Team
Wygrana na punkty
Daniel Tubilleja CICERO COSTHA EUROPE
Girls Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / 21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-5
Gotowy
Norah Arenas Castillo
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrana na punkty - 02:00
Sarah Gontijo Passos Gracie Barra (Brazil)
Boys-Girls Gi / White-Grey / Infantil B (10-11yrs) / -41 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-7
Gotowy
Iker Ortuzar
MG MMA BARCELONA TEAM
Wygrana na punkty - 02:39
Hugo Farre Elite top team
Girls Gi / White / Infantil A (8-9yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-3
Gotowy
Amalia Vivas Garcia
MUSHIN TEAM
Aitana Mena Munoz CERDANYOLA FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 02:32
Boys-Girls Gi / Grey / Infantil B (10-11yrs) / -29,3 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-5
Gotowy
Sophie Grace
MG MMA BARCELONA TEAM
Daniel Tubilleja CICERO COSTHA EUROPE Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / 21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-6
Gotowy
Gala Gamero De La Ossa
MG MMA BARCELONA TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
Norah Arenas Castillo CICERO COSTHA EUROPE
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
5-2
Gotowy
Robert Pogosyan
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 02:00
Roger Castelar MG MMA BARCELONA TEAM
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -27 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-7
Gotowy
Nil Homs
MUSHIN TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
Gerard Castillejo Niubo Gracie Barra (Brazil)
Boys-Girls Gi / White-Grey / Infantil B (10-11yrs) / -41 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-8
Gotowy
Daniela Ramirez Alcantara
CICERO COSTHA EUROPE
Hugo Farre Elite top team Wygrana na punkty - 01:06
Boys-Girls Gi / White-Grey / Infantil A (8-9yrs) / -35,5 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
Gotowy
Cesar SANCHEZ LOPEZ
MG MMA BARCELONA TEAM
Wygrana walkowerem
Laia Díaz Gómez CICERO COSTHA EUROPE
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / Above +73 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-10
Gotowy
Jose Antonio Reyes
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Arnau Brusau Academia Oscar Corrales (AOC) Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -21 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
5-3
Gotowy
Javier Jose Ruiz
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrana na punkty - 02:00
Mario Arjona Cabrerizo CFC Team
Boys Gi / White-Grey / Pre Mirim (4-5yrs) / -27 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
4-8
Gotowy
Derek De La Cruz Trujillo
Elite top team
Gerard Castillejo Niubo Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / Above +73 kg
(GILAND BJJ KIDS GI 2021)
3-12
Gotowy
Sergi Plana Serrano
MUSHIN TEAM
Joel Albelda Gracie Barra (Brazil) Zwycięstwo przez dyskwalifikację