Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Orange / Infanto Juvenil A-B (12-15yrs) / -60 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
3-20
Gotowy
Jazmin Almeida
TEAM GANBARU
Ariadne Medina Nunez TEAM GIL CATARINO Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / White - Yellow / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / Above +63,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
2-24
Gotowy
Nerea Aranda
Gracie Barra (Brazil)
Albina Grigorenko MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / White - Yellow / Infantil B (10-11yrs) / Above +51 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-25
Gotowy
Unknown User
CHECKMAT
Ashley Perez Moya HAUBERT TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Infantil A (6-9yrs) / -44,7 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-27
Gotowy
Alvaro Burrieza Ortega
Fusión BJJ - España.
Dante Genaro Arnoletto TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 02:05
Boys Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -65 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
3-21
Gotowy
JOHN KEVIN CASTELLON
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Alvaro Suarez Romano Werdum Maspalomas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Boys Gi / Yellow / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -42,7 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-27
Gotowy
DYLAN ROBLES
MG TEAM Spain
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Orisha Colorado Narcisio Villaça BJJ
Boys Gi / Yellow - Orange / Infanto Juvenil A-B (12-15yrs) / -51 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-28
Gotowy
Cesar Saval Ferri
FOCUS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Mario Ribelles Casas TEAM GANBARU
Boys Gi / Grey - Yellow / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -38,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
2-25
Gotowy
LEONARDO CORTIANA
TEAM GIL CATARINO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Ivan Boncaldo Lacuesta TEAM GANBARU
Boys Gi / Yellow - Orange / Infanto Juvenil A-B (12-15yrs) / -51 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-29
Gotowy
David Zurita Baides
FOCUS JIU JITSU
Yeremay Martin Sanchez TEAM GIL CATARINO Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Girls Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -52,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-26
Gotowy
Beatriz Reyes Lledo
FOCUS JIU JITSU
Mia Montesinos Perdomo CARLSON GRACIE CANARIAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Boys Gi / Yellow - Green / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / Above +63,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-28
Gotowy
Santiago Carrion
Gracie Barra (Brazil)
GLEB PIRONKO MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Infantil A (8-9yrs) / -32,3 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-30
Gotowy
Milllan Blasco Bravo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 01:42
Ray Boixader MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey - Yellow / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / -38,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
2-26
Gotowy
Gael Baeza Pastor
FOCUS JIU JITSU
LEONARDO CORTIANA TEAM GIL CATARINO Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys Gi / Yellow - Orange / Infanto Juvenil A-B (12-15yrs) / -51 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-31
Gotowy
Cesar Saval Ferri
FOCUS JIU JITSU
Yeremay Martin Sanchez TEAM GIL CATARINO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Girls Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -52,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-29
Gotowy
Iulia Garcia
MUSHIN TEAM
Mia Montesinos Perdomo CARLSON GRACIE CANARIAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Boys Gi / Grey / Infantil A (8-9yrs) / -32,3 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-32
Gotowy
Axel Oliveira
Team FS
Wygrana na punkty - 00:50
Ray Boixader MG TEAM Spain
Boys Gi / Yellow - Green / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / Above +63,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-30
Gotowy
Eduardo Rosario
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Santiago Carrion Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -65 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
3-22
Gotowy
Adonis Fabelo Diaz
TEAM GIL CATARINO
Wygrana na punkty - 04:00
JOHN KEVIN CASTELLON ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Boys Gi / Grey / Infantil A (8-9yrs) / -32,3 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
1-33
Gotowy
Milllan Blasco Bravo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Axel Oliveira Team FS Wygrana na punkty - 01:31
Boys Gi / Yellow - Green / Infanto Juvenil A (12-13yrs) / Above +63,5 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
4-31
Gotowy
GLEB PIRONKO
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Eduardo Rosario CICERO COSTHA EUROPE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Boys Gi / Green / Infanto Juvenil B (14-15yrs) / -65 kg
(EUROPE CUP BJJ KIDS Gi 2021)
3-23
Gotowy
Alvaro Suarez Romano
Werdum Maspalomas
Adonis Fabelo Diaz TEAM GIL CATARINO Wygrana na punkty - 04:00