Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Black / Master 3 (41+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
Male / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Unknown User
Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Wygrana na punkty - 04:00
Asier Nuñez Rodriguez CONDOR JIU JITSU
Male / Brown / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Male / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Team Carvalho Spain
Rodrigo Gorgolini Gracie barra Alicante Wygrana walkowerem
Female / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Day 1)
4-1
Gotowy
Lola Pérez Vera
Club de Lucha Thiar
Wygrana na punkty - 05:00
Maria López Villalón Gracie barra Alicante
Male / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-1
Gotowy
Valentín Lancharro
Club de Lucha Thiar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Daniel De Souza Garcia Associação Rogério Marshal
Male Absolute / Black / Master 3-6 / Open weight
(Day 1)
1-1
Gotowy
Otavio De Paula
CONDOR JIU JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Unknown User Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Male / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Male / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Male / Black / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Male / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Male / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Gotowy
Jose Henrique Cardoso
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana walkowerem
WO
Male Absolute / Black / Master 2 / Open weight
(Day 1)
1-5
Gotowy
Rodrigo Gorgolini
Gracie barra Alicante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
D'souza Vons Ferris
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Miguel Ángel Martínez Font
Gracie barra Alicante
Salvador Lario CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 04:00
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
4-2
Gotowy
Carlota Palmer
Taz BJJ
Alba Martínez Ruiz JA Jiu-Jitsu International Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute / Black / Master 3-6 / Open weight
(Day 1)
1-2
Gotowy
Unknown User
Taz BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Unknown User Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Male / Blue / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
4-4
Gotowy
Alvaro Ribas
Cratos Team
YURIY GEORGIEV Taz BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute / Black / Master 2 / Open weight
(Day 1)
1-6
Gotowy
Unknown User
Team Carvalho Spain
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
D'souza Vons Ferris
Male Absolute / Brown / Adult / Open weight
(Day 1)
2-2
Gotowy
Sergio Uliana
JA Jiu-Jitsu International
Valentín Lancharro Club de Lucha Thiar Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56 - Round 0
Male / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-4
Gotowy
D'souza Vons Ferris
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Unknown User Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Female / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
4-3
Gotowy
Unknown User
Team Carvalho Spain
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Carlota Palmer Taz BJJ
Male / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Team Carvalho Spain
Wygrana walkowerem
Unknown User Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
4-5
Gotowy
Adrián Sánchez Munuera
Gracie barra Alicante
Alvaro Ribas Cratos Team Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Day 1)
3-3
Gotowy
Asier Nuñez Rodriguez
CONDOR JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission)
Miguel Ángel Martínez Font Gracie barra Alicante
Kids Boys / Orange / 10-11 years / -40 kg
(Day 1)
Gotowy
Jorge Martínez Pérez
Taz BJJ
David Zurita Baides Wygrana walkowerem
Kids Boys / Green / 14-15 years / -64 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
David Brian
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana na punkty - 04:00
Nicolás Barth Bellot P. Andersson BJJ Guardamar
Female / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
3-5
Gotowy
Lucia Scaltritti
Associação Rogério Marshal
Unknown User SAC JUTSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Female Absolute / White / Adult / Open weight
(Day 1)
Gotowy
Carlota Palmer
Taz BJJ
Lola Pérez Vera Club de Lucha Thiar Wygrana walkowerem
Kids Boys / Orange / 10-11 years / -40 kg
(Day 1)
Gotowy
Francisco Javier Rodriguez García
Taz BJJ
Wygrana walkowerem
Jorge Martínez Pérez Taz BJJ