Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-17
已完成
Issa Keita
BITTAN ACADEMY SPAIN
Matvey Tomilenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Submission - 02:10
Boys Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-18
已完成
Ilun Gomez Tabares
TEAM GANBARU
Won by points - 03:00
Eloy Corredera Resistencia jiu-jitsu/Parabellum
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -38,5 kg
(Day 1)
1-19
已完成
Abel Monsalve
CLIMENT CLUB
Gabriel Guillo CFC Team Won by points - 04:00
Boys Gi / White-Grey / Infantil B / -47,0 kg
(Day 1)
8-16
已完成
Hugo Bravo Izquierdo
CFC Team
Pablo Marco Martinez Gracie Barra (Brazil) Won by points - 03:00
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-18
已完成
Khalid Albakov
CHECKMAT
Hugo Heredia Miralles MG TEAM Spain Won by Submission - 00:02
Boys Gi / Grey / Infantil B / +51,0 kg
(Day 1)
2-19
已完成
Xavier Redondo Talavera
CFC Team
Ivan Sencianes Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 00:23
Boys Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
9-15
已完成
Jensen Gregory
Gracie Barra (Brazil)
Volodymyr Gamzian MATHIAS RIBEIRO TEAM Won by Submission - 02:59
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
7-15
已完成
Artem Mukhomor
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by points - 03:00
Logan De Las Salas Herrera Resistencia jiu-jitsu/Parabellum
Boys Gi / White-Grey / Mirim / -26,0 kg
(Day 1)
5-14
已完成
Ian Rivero Rojas
Gracie Barra (Brazil)
Matias Calderon Losada CFC Team Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-17
已完成
Pau Moya Monge
CFC Team
Jorge Climent Gomez CLIMENT CLUB Won by Submission - 02:01
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-19
已完成
Elias Khyara Jimenez
CHECKMAT
Matvey Tomilenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA Won by Submission - 00:30
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
1-21
已完成
Toni Sanchez Fernandez
Camp de Morvedre
Oliver Viscaino Navarro Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 00:39
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
2-15
已完成
Pau Navarro Hernandez
Club de lucha Massanassa
Won by Submission - 02:40
Jose Costa Mendoza ASSOCIACION ARANHA
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-21
已完成
ADISUAN LAFUENTE RUEANGBANKHON
Renzo Gracie Europe
Won by points - 00:16
Andres Adarve Carrero Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-20
已完成
Hugo Heredia Miralles
MG TEAM Spain
Won by Submission - 02:26
Matvey Tomilenko ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-18
已完成
Christian Marco
TEAM GANBARU
Platon Filatev MATHIAS RIBEIRO TEAM Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
5-17
已完成
SAGAR CLARES MATEO
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Submission - 01:07
Andres Tapia Frechina Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey-Yellow / Infanto Juvenil B / -52,5 kg
(Day 1)
1-24
已完成
Giovanni Ruiz Velasquez
CFC Team
Won by Submission - 00:28
Izan Fuentes Teruel Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
8-14
已完成
Joao Pedro Porto Ferreira
CICERO COSTHA EUROPE
Won by Submission - 02:08
Akhmad Albakov CHECKMAT
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -55,0 kg
(Day 1)
7-17
已完成
James Stott
Gracie Barra (Brazil)
Luis Company Ruiz ASSOCIACION ARANHA Won by Submission - 03:20
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
2-20
已完成
Miron Shpak
ZR Team/Odessa Dragoner
Won by points - 03:00
Sergio Calderon Losada CFC Team
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -38,5 kg
(Day 1)
1-20
已完成
Rayaan Hattabi Larrosa
CLIMENT CLUB
Gabriel Guillo CFC Team Won by Submission - 02:26
Boys Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-19
已完成
Oliver Trallero
Daniel Ladero Academy
Won by Submission - 00:10
Ilun Gomez Tabares TEAM GANBARU
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -55,0 kg
(Day 1)
7-18
已完成
Hector Carrion
Gracie Barra (Brazil)
Kevin Alonso Frade Narcisio Villaça Team Won by Submission - 01:21
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -26,0 kg
(Day 1)
9-14
已完成
Alain Jimenez
Somos Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Reed Walch The Base Javea
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
5-18
已完成
OLIVER BONILLA BERMUDEZ
Lotus BJJ España
Ivan Martin Machon Praxis Fight Academy Won by Submission - 01:13
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -51,0 kg
(Day 1)
10-21
已完成
Thiago Tommasi Pigrau
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by Submission - 02:17
Pau Mari Llanes Z Fight Academy
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-22
已完成
Ezekiel Gyimah Parle
TEAM GANBARU
David De La Rosa Fernandez CLIMENT CLUB Won by Submission - 02:09
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -59,0 kg
(Day 1)
8-18
已完成
Oscar Revueltas Castello
Gracie Barra (Brazil)
Aaron Moya Lopez Titanes BJJ Dayron Club Won by Submission - 00:47
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
9-20
已完成
Nelson G Noriega Yanez
Gracie Barra (Brazil)
Adrian Ortega Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 03:58
Boys Gi / Yellow / Infanto Juvenil A / -51,0 kg
(Day 1)
7-20
已完成
Unai Cardona Penate
CARLSON GRACIE CANARIAS
Nicolas Beltran Garcia TEAM GANBARU Won by Submission - 01:00
Boys Gi / White-Grey / Infantil B / -29,3 kg
(Day 1)
2-17
已完成
Eden Carrizosa Barbera
Resistencia jiu-jitsu/Parabellum
Won by Submission - 02:12
Denis Martinez DOJO VALENCIA