Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -69,0 kg
(Day 1)
5-7
انتهى
Arturo Gonzalez Canelada
Barcelona Jiu-jitsu/Mataro
Ivan Herreros Guerrero Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 00:44
Boys Gi / White / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
5-3
انتهى
Harold Medina Burgos
TEMPLUM BCN
Won by Submission - 02:40
Danila Fomin MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / White / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
2-7
انتهى
Guillem Mateu Nogales
CALASANS BJJ
Felipe Alonso CHECKMAT Won by Submission - 02:34
Boys Gi / White / Mirim / -23,0 kg
(Day 1)
1-5
انتهى
Denis Vetrov Junior
TEMPLUM BCN
Dante Martinez Bordonaba MG TEAM Spain Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey / Mirim / -23,0 kg
(Day 1)
4-8
انتهى
Hugo Gasa Granero
MG TEAM Spain
Won by points - 01:54
Theo Fernandez Blanco Da Silva Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
3-7
انتهى
Aitor Manchon Lopez
Gracie Garraf
Daniel Gonzalez Saenz MUSHIN TEAM Won by Submission - 01:04
Boys Gi / White / Infantil A / -35,5 kg
(Day 1)
1-7
انتهى
Oriol Surinach Esteve
MG TEAM Spain
Won by points - 03:00
Konstantin Dodokhov MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
2-8
انتهى
Jan Baltrons
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Pau Palacios Mimbrero CFC Team Won by Disqualification (disqualification) - 01:31
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-10
انتهى
Oliver Prada Garcia
CFC Team
Won by points - 03:00
Luca Fernandez Blanco Da Silva Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -69,0 kg
(Day 1)
5-8
انتهى
Joel Frias Padilla
CFC Team
Arturo Gonzalez Canelada Barcelona Jiu-jitsu/Mataro Won by Submission - 03:27
Boys Gi / Grey / Infantil A / -26,0 kg
(Day 1)
2-11
انتهى
Marc Tejada Calderon
CFC Team
Aritz Franco CHECKMAT Won by Submission - 01:12
Boys Gi / Grey / Mirim / -23,0 kg
(Day 1)
4-9
انتهى
Pol Hervas Martorell
MUSHIN TEAM
Won by Submission - 00:46
Hugo Gasa Granero MG TEAM Spain
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
3-8
انتهى
Anton Rafael Soto Feustel
MG TEAM Spain
Won by Submission - 00:38
Aitor Manchon Lopez Gracie Garraf
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
2-9
انتهى
Elian Struk Rojas
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Won by Submission - 01:24
Jan Baltrons REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil B / -56,0 kg
(Day 1)
4-6
انتهى
Simon Padilla Rubio
MUSHIN TEAM
Won by Submission - 01:24
Elliot Sanchez Triangle Fight Studio
Boys Gi / Grey / Mirim / -29,3 kg
(Day 1)
5-10
انتهى
Daniel Mesa Mesa
ASSOCIACION ARANHA
Won by points - 02:00
Victor Oancea Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White / Mirim / -23,0 kg
(Day 1)
1-6
انتهى
Tarek Tajjiou Carbonell
Hero Academy - Fight Club
Won by points - 02:00
Dante Martinez Bordonaba MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infantil A / -41,7 kg
(Day 1)
3-13
انتهى
Derek Lorenzo
CFC Team
Won by Submission - 02:20
Alan Mesalles Sanjuan CALASANS BJJ
Boys Gi / Grey / Mirim / -26,0 kg
(Day 1)
4-10
انتهى
Arnau Escayola Ferrer
Gracie Barra (Brazil)
Won by points - 02:00
Nael Agba Martinez MUSHIN TEAM
Boys Gi / Grey / Infantil A / -26,0 kg
(Day 1)
2-13
انتهى
Aritz Franco
CHECKMAT
Won by Submission - 00:57
Luca Rodriguez Dyzers ASSOCIACION ARANHA
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-12
انتهى
Oliver Prada Garcia
CFC Team
Gabriel Beltran Arantegui CHECKMAT Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
2-10
انتهى
Pau Palacios Mimbrero
CFC Team
Elian Struk Rojas REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Won by Submission - 02:39
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -34,5 kg
(Day 1)
1-10
انتهى
Liam Sanchez
Triangle Fight Studio
JAUME PERALES MEDRANO MG TEAM Spain Won by Submission - 00:50
Boys Gi / White / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
5-6
انتهى
Ian Frias Padilla
CFC Team
Hugo Bravo Izquierdo CFC Team Won by Submission - 00:12
Boys Gi / Grey / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
2-14
انتهى
Endika Vidal Monreal
MUSHIN TEAM
Noah Wright Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 00:30
Boys Gi / White / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
3-9
انتهى
Daniel Gonzalez Saenz
MUSHIN TEAM
Won by points - 04:00
Anton Rafael Soto Feustel MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
2-15
انتهى
Erik Lee Lee
TEAM GIL CATARINO
Leonid Dziubenko MATHIAS RIBEIRO TEAM Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-11
انتهى
Hector Prados
MUSHIN TEAM
Thiago Moreno Gonzalez TEAM GIL CATARINO Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-13
انتهى
Roman Stenko
Focus jiu-jitsu españa
Won by Submission - 02:25
TONI VALENTI BARREIRA CFC Team
Boys Gi / Grey / Infantil A / -35,5 kg
(Day 1)
5-13
انتهى
Matvey Tomilenko
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Won by points - 03:00
Hugo Heredia Miralles MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
3-14
انتهى
Guillem Alvarez
CRAZY TEAM
Ivan Martin Machon Praxis Fight Academy Won by Submission - 00:37
Boys Gi / Grey / Infantil B / -51,0 kg
(Day 1)
2-17
انتهى
Xavier Redondo Talavera
CFC Team
Hector Perez Munoz MG TEAM Spain Won by Submission - 02:09