Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female NoGi / White / Adult / -65,9 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
4-9
Ferdig
Fernanda Vazquez
Gracie Barra (Brazil)
Sakura Bertomeu Lotus BJJ España Seier på submission - 00:45
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-12
Ferdig
Yoann AGON ROLL
Gracie Barra (Brazil)
Geiker Ferrer Torrealba Crazyguard jiu-jitsu academy Seier på submission - 02:44
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(NoGi - Day 2)
3-16
Ferdig
Angel Andujar
ASSOCIACION ARANHA
Seier med poeng - 04:00
Francisco Gonzalez Ruiz PGT SPAIN
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
13
Ferdig
Carlos Vargas
Gracie Barra (Brazil)
Seier på submission - 05:00
Javier Estelles Andreu TEAM GANBARU
Male NoGi / Purple / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
1-11
Ferdig
Iu Cortes
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Aron Hernandez Montero Taz Lanzarote Seier på submission - 04:46
Male NoGi / White / Master 4 (46+) / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
2-14
Ferdig
David Franco
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Seier med poeng - 01:17
Bernardo Cabanero Prieto
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-14
Ferdig
Ion Ibarretxe
BJJ Academy Prof Carlos TOTA
Jack Wade CHECKMAT Seier på submission - 00:44
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -91,0 kg (Heavy)
(NoGi - Day 2)
9-12
Ferdig
Julio Iscla
Centro de Lucha de Alto Rendimiento
Kevin Romero Free Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:44
Male NoGi / White / Master 4 (46+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
8-14
Ferdig
Juan Manuel Garcia
CICERO COSTHA EUROPE
Seier med poeng - 04:00
Marcos Navarro Noguera CRAZY TEAM
Male NoGi / Purple / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
7-10
Ferdig
Alex Quintana Gonzalez
Furia Fighters Academy
Sergio Bechi Martinez EQUIPE NOVA UNIÃO Seier med poeng - 05:00
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
16
Ferdig
DMYTRO TYMOFEIEV
CICERO COSTHA EUROPE
Seier på submission - 01:05
Andres Garcia Robledo DOJO VALENCIA
Male NoGi / White / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
10-14
Ferdig
Zoran Lukovac
BITTAN ACADEMY SPAIN
Julio Granado Ruiz Pedrosa Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
7-16
Ferdig
Isaac Delgado Acebo
CHECKMAT
Seier med poeng - 04:00
Koen Reijnders Gullo Jiu-jítsu
Male NoGi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
2-11
Ferdig
Guillermo Gasca Fresneda
Seier på submission - 04:08
Sergi Sala Carmona Renzo Gracie Europe
Male NoGi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
9-11
Ferdig
Dorian Molina Pastora
Lotus BJJ España
Seier på submission - 01:27
Facundo Aguirre Gracie Garraf
Male NoGi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-19
Ferdig
Andres Tortola Martinez
CICERO COSTHA EUROPE
John Garcia Lotus BJJ España Seier med poeng - 06:00
Male NoGi / White / Adult / +97,0 kg (Ultra heavy)
(NoGi - Day 2)
6-16
Ferdig
Alejandro Macias Lillo
Gracie Barra (Brazil)
Seier på submission - 03:26
Alvaro Diaz Grappling360
Male NoGi / Blue / Master 4 (46+) / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
1-15
Ferdig
Manuel Hernandez Barbera
CRAZY TEAM
EDUARDO ROBLES SALMERON 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM Seier med poeng - 05:00
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
18
Ferdig
Gabriel Eduardo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Seier med poeng - 04:00
Javier Velasco Matesanz Lotus BJJ España
Male NoGi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
6-17
Ferdig
Andrei Oltean
CRAZY TEAM
Seier med poeng - 06:00
Kevin IBARGUEN CARLSON GRACIE CANARIAS
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -97,0 kg (Super heavy)
(NoGi - Day 2)
3-17
Ferdig
Luc De Lange Bascunan
Vinicius Moura BJJ
Seier med poeng - 04:00
Pablo Lamadrid Saiz CFC Team
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -97,0 kg (Super heavy)
(NoGi - Day 2)
8-13
Ferdig
Francesco Belloni
Gracie Barcelona
Adrian Campos CRAZY TEAM Seier på submission - 04:21
Male NoGi / White / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
10-15
Ferdig
Luis Miguel Garcia
CICERO COSTHA EUROPE
Seier med poeng - 04:00
Fernando Benito MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male NoGi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
2-18
Ferdig
Daniel Arcos Miranda
Lotus BJJ España
Seier på submission - 05:47
Gevor Harutunyan Bite Academy
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / +97,0 kg (Ultra heavy)
(NoGi - Day 2)
9-13
Ferdig
Stefan Ionel Mangra
Sfteam
Seier med poeng - 04:00
Adel Panzolini Z Fight Academy
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-13
Ferdig
Daniel Laguarda
Michal Adamczak BJJ
Geiker Ferrer Torrealba Crazyguard jiu-jitsu academy Seier på submission - 00:27
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
15
Ferdig
Carlos Vargas
Gracie Barra (Brazil)
Alejandro Contreras Camacho JA Jiu-Jitsu International Seier med poeng - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
3-20
Ferdig
Romain Ange Roger Bouscarle
CICERO COSTHA EUROPE
Seier med poeng - 06:00
Alberto Martinez Lotus BJJ España
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
7-12
Ferdig
Alex Soriano Guasch
CRAZY TEAM
Pascan Adrian Sfteam Seier med poeng - 05:00
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -97,0 kg (Super heavy)
(NoGi - Day 2)
8-15
Ferdig
Evgenii Filatov
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Seier med poeng - 04:00
Francisco Fuentes Crazyguard jiu-jitsu academy
Male NoGi / White / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
4-16
Ferdig
Edwin Skevee
ASSOCIACION ARANHA
Seier med poeng - 04:00
Gaizka Lasa Garcia BJJ Academy Prof Carlos TOTA
Male NoGi / White / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
9-16
Ferdig
Eleuxis Rodes Marco
GRACIE HUMAITA
Seier på submission
Miguel Sio Lopez Crazyguard jiu-jitsu academy