Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
7-13
Ferdig
Artem Mukhomor
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Seier på submission - 03:00
Federico Arroyo Alexander MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / Grey / Infantil A / -41,7 kg
(Day 1)
6-15
Ferdig
Artem Andriiko
Gracie Barra (Brazil)
Nahid Surieux-Zaia BITTAN ACADEMY SPAIN Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White-Grey / Infantil B / -47,0 kg
(Day 1)
8-15
Ferdig
Raul Del Saz Atencia
TEAM GANBARU
Seier med poeng - 03:00
Pablo Marco Martinez Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-14
Ferdig
Khalid Albakov
CHECKMAT
Seier med poeng - 03:00
Mark Amador Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -26,0 kg
(Day 1)
9-12
Ferdig
Marc Tejada Calderon
CFC Team
Alain Jimenez Somos Jiu Jitsu Seier på submission - 01:03
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
2-14
Ferdig
Raul Ramirez Rubio
CHECKMAT
Jose Costa Mendoza ASSOCIACION ARANHA Seier på submission - 03:35
Boys Gi / Grey / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
1-13
Ferdig
Gabriel Carvajal
The Base Javea
Nikita Mukhomor ATOS JIU-JITSU BARCELONA Seier på submission - 02:40
Boys Gi / Grey / Infantil A / -23,0 kg
(Day 1)
4-13
Ferdig
Aritz Franco
Ofc_brazilianjiujitsu
Seier på submission - 02:55
Erik Machancoses Lopez Michal Adamczak BJJ
Boys Gi / White-Grey / Mirim / -24,0 kg
(Day 1)
3-12
Ferdig
Unknown User
CARLSON GRACIE CANARIAS
Platon Artemev MATHIAS RIBEIRO TEAM Seier på submission - 01:09
Boys Gi / Grey / Infantil A / -35,5 kg
(Day 1)
5-16
Ferdig
Roman Stenko
Focus jiu-jitsu españa
Seier på submission - 02:59
Ivan Feced Lorente Renzo Gracie Europe
Boys Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-17
Ferdig
Gabriel Beltran Arantegui
PlayJitsu.
Eloy Corredera Resistencia jiu-jitsu/Parabellum Seier på submission - 01:52
Boys Gi / Grey / Mirim / -32,3 kg
(Day 1)
10-13
Ferdig
Alejandro De La Mata Gonzalvez
Lotus BJJ España
Seier med poeng - 02:00
Oliver Adamczak Martinez Michal Adamczak BJJ
Boys Gi / White / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
8-10
Ferdig
Antonio Gabarri Vargas
Cratos Team
Seier på submission - 01:20
Eider Yanez CFC Team
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
7-14
Ferdig
Logan De Las Salas Herrera
Resistencia jiu-jitsu/Parabellum
Seier på submission - 01:21
Gonzalo Lozano Bayona Michal Adamczak BJJ
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -26,0 kg
(Day 1)
9-13
Ferdig
Reed Walch
The Base Javea
Seier på submission - 00:43
Sebastian Blanco Michal Adamczak BJJ
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -38,5 kg
(Day 1)
1-18
Ferdig
Rayaan Hattabi Larrosa
CLIMENT CLUB
Seier på submission - 01:14
Nikolozi Mitaishvili Lotus BJJ España
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
2-13
Ferdig
Christian Garcia Villaran
Free Jiu-Jitsu
Pau Navarro Hernandez Club de lucha Massanassa Seier på submission - 01:01
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-15
Ferdig
Ian Marzabal
CFC Team
Christian Marco TEAM GANBARU Seier på submission - 02:21
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-15
Ferdig
Alan Rodriguez
Michal Adamczak BJJ
Hugo Heredia Miralles MG TEAM Spain Seier på submission - 00:04
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
7-12
Ferdig
Mael Cuello Garcia
Crazy Team asturkon
Seier på submission - 02:30
Carlos Morris ASSOCIACION ARANHA
Boys Gi / White-Grey / Mirim / -35,5 kg
(Day 1)
6-13
Ferdig
Jose Alcolea Tarraga
JA Jiu-Jitsu International
Seier med poeng - 02:00
Denys Zherebetskyy MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -56,0 kg
(Day 1)
5-12
Ferdig
Oskar Morgan
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Arian Hidalgo Marrero BJJ Academy Prof Carlos TOTA Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
1-15
Ferdig
Nikita Mukhomor
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Leonid Dziubenko MATHIAS RIBEIRO TEAM Seier på submission - 01:10
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-20
Ferdig
Alejandro Gilabert Torquemada
Gracie Barra (Brazil)
David De La Rosa Fernandez CLIMENT CLUB Seier på submission - 00:25
Boys Gi / White-Grey / Infantil A / -38,5 kg
(Day 1)
10-16
Ferdig
Elias Khyara Jimenez
CHECKMAT
Seier på submission - 00:35
JOAQUIN GONZALEZ REIG Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey / Infantil A / -41,7 kg
(Day 1)
6-16
Ferdig
Mack Venter
Mallorca BJJ El Toro
Nahid Surieux-Zaia BITTAN ACADEMY SPAIN Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
8-13
Ferdig
Joao Pedro Porto Ferreira
CICERO COSTHA EUROPE
Seier på submission - 02:18
Kaya Eksioglu Gil De Sagredo Mallorca BJJ Palma
Boys Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
9-16
Ferdig
IZAN MARTINEZ BELENGUER
Gracie Barra (Brazil)
Oliver Aldazabal Gracia Taz BJJ Seier på submission - 02:37
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -55,0 kg
(Day 1)
7-16
Ferdig
Hugo Leal Rodriguez
Gracie Barra (Brazil)
Luis Company Ruiz ASSOCIACION ARANHA Seier på submission - 01:25
Boys Gi / White-Grey / Infantil B / -29,3 kg
(Day 1)
2-16
Ferdig
Denis Martinez
DOJO VALENCIA
DANIEL LEON BLAZQUE CLIMENT CLUB Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
6-17
Ferdig
IKER HERNANDEZ IGLESIAS
CLIMENT CLUB
Ivan Lopez Caballero CFC Team Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-16
Ferdig
Platon Filatev
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Seier på submission - 01:48
Thiago Gil Febles Michal Adamczak BJJ