Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
6-18
Ferdig
Carlos Zapater Forner
ASSOCIACION ARANHA
Seier på submission - 00:28
Jacobo Arroyo Alexander MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -69,0 kg
(Day 1)
10-22
Ferdig
Ivan Pashkovich
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Seier på submission - 00:18
Samuel Andres Hernandez Correia Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
1-22
Ferdig
Eric Ruiz Ciria
CFC Team
Seier med poeng - 03:00
Toni Sanchez Fernandez Camp de Morvedre
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-23
Ferdig
ADISUAN LAFUENTE RUEANGBANKHON
Renzo Gracie Europe
Robert Mikriukov Focus jiu-jitsu españa Seier på submission - 01:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
3-20
Ferdig
Maxim Amador
Gracie Barra (Brazil)
Martin Melero Fernandez TEAM GANBARU Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
7-23
Ferdig
Norah Lerma
CICERO COSTHA EUROPE
Nora Marco Suner CHECKMAT Seier på submission - 00:39
Boys Gi / Yellow / Infantil B / +51,0 kg
(Day 1)
4-25
Ferdig
Leonardo Velho Michelin
JA Jiu-Jitsu International
Seier med poeng - 03:00
Oliver Cerda Cano
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
10-23
Ferdig
Alejandro Seminario Candea
CHECKMAT
Rafael Llorca Garcia Gracie Barra (Brazil) Seier på submission - 02:07
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
2-21
Ferdig
Yago Caserta
Lilius Barnatt Academy
Artem Muranov TEAM GIL CATARINO Seier på submission - 00:30
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -55,0 kg
(Day 1)
7-19
Ferdig
Luis Company Ruiz
ASSOCIACION ARANHA
Kevin Alonso Frade Narcisio Villaça Team Seier på submission - 00:45
Boys Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
9-18
Ferdig
Oliver Aldazabal Gracia
Taz BJJ
Seier på submission - 01:06
Ivan Carlos Ferreira Furtado Fonseca Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
3-22
Ferdig
Nestor Nochovnyy
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Seier med poeng - 03:00
Filip Lukovac BITTAN ACADEMY SPAIN
Boys Gi / Grey-Yellow / Infanto Juvenil B / -52,5 kg
(Day 1)
1-26
Ferdig
LEONARDO CORTIANA
TEAM GIL CATARINO
Giovanni Ruiz Velasquez CFC Team Seier på submission - 01:18
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
5-19
Ferdig
SAGAR CLARES MATEO
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Ivan Martin Machon Praxis Fight Academy Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey-Yellow / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
8-21
Ferdig
Jose Martinez Rosello
CLIMENT CLUB
Luis Alejandro Lossada Aranda CHECKMAT Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:29
Girls Gi / White / Mirim / -26,0 kg
(Day 1)
9-23
Ferdig
Nathalie Gonzalez Herrero
Michal Adamczak BJJ
Martina Soler Font Gracie Barra (Brazil) Seier på submission - 01:38
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-24
Ferdig
David De La Rosa Fernandez
CLIMENT CLUB
Robert Mikriukov Focus jiu-jitsu españa Seier på submission - 01:32
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
6-19
Ferdig
Ivan Lopez Caballero
CFC Team
Carlos Zapater Forner ASSOCIACION ARANHA Seier på submission - 01:42
Boys Gi / Grey / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
3-19
Ferdig
Jorge Climent Gomez
CLIMENT CLUB
Seier på submission - 02:07
Platon Filatev MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -59,0 kg
(Day 1)
8-19
Ferdig
Vicente Javier Rodriguez
Gracie Barra (Brazil)
Oleksandr Kharakhandiuk Z Fight Academy Seier på submission - 00:30
Boys Gi / Yellow / Infanto Juvenil A / -51,0 kg
(Day 1)
7-21
Ferdig
Zackary Carvajal
The Base Javea
Unai Cardona Penate CARLSON GRACIE CANARIAS Seier på submission - 02:47
Boys Gi / Grey-Yellow / Infanto Juvenil B / -52,5 kg
(Day 1)
1-25
Ferdig
Alejandro Rete Escobar
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Seier på submission - 03:37
Ivan Boncaldo Lacuesta TEAM GANBARU
Boys Gi / Yellow-Orange / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
2-23
Ferdig
Jose Luis Zapater Forner
ASSOCIACION ARANHA
Antonio Diaz Fernandez Academia Badalona Jiujitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Boys Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
9-17
Ferdig
Nelson J Noriega Y
Gracie Barra (Brazil)
Volodymyr Gamzian MATHIAS RIBEIRO TEAM Seier på submission - 02:21
Boys Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
3-21
Ferdig
Hugo Boncaldo Lacuesta
TEAM GANBARU
Martin Melero Fernandez TEAM GANBARU Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -34,5 kg
(Day 1)
5-20
Ferdig
Finn Walch
The Base Javea
Samuel Rodrigo Van Dreumel MATHIAS RIBEIRO TEAM Seier på submission - 02:16
Boys Gi / Yellow-Orange / Infanto Juvenil B / +63,5 kg
(Day 1)
4-26
Ferdig
Santino Vito Arnoletto
TEAM SUKATA
Isaac De Jesus MSBJJFTT Seier på submission - 00:21
Girls Gi / White / Infantil A / -29,3 kg
(Day 1)
10-25
Ferdig
Valeria Amat Carrasco
Gracie Barra (Brazil)
Seier med poeng - 03:00
Viktoriya Veretennikova MATHIAS RIBEIRO TEAM
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
6-22
Ferdig
Biel Martinez Martinez
CFC Team
FERRAN IRIGOYEN DELGADO CFC Team Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / White / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
8-22
Ferdig
SARA PEREZ SANCHEZ
Gracie Barra (Brazil)
Seier på submission - 00:53
Victoria Bau CICERO COSTHA EUROPE
Girls Gi / Grey / Infantil B / -29,3 kg
(Day 1)
7-24
Ferdig
Sara Ramirez Ferrer
MMA BARCELONA TEAM
Seier på submission - 00:23
Lua Lage Lopez Gracie Barra (Brazil)
Girls Gi / Grey-Yellow / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
4-29
Ferdig
Leire Alvarez
CFC Team
Seier med poeng - 03:00
Noa Gijon Lopez CRAZY TEAM