Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-19
Gotowy
José Miguel Gallén
Taz BJJ
Fernando Criado Lopez REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1
Gotowy
Edgardo Moreno
Centro Deportivo Monte Chico
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Alterats CARLSON GRACIE CANARIAS
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-20
Gotowy
Jorge Olivera
Antonio Hernandez Diaz JA Jiu-Jitsu International Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / White / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-20
Gotowy
Jacobo Nebra
Taz BJJ
Raul Martínez Asensio CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-26
Gotowy
Michal Malata
Roger Gracie Vienna
Wygrane przez Poddanie (submission)
Alejandro Gens CARLSON GRACIE CANARIAS
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
José Carlos Molla
Taz BJJ
Wygrana walkowerem
Cleiton Ramos Robur Academy
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-21
Gotowy
Daniel Molina Nadal
CLIMENT CLUB
Javier Catalá Martínez CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2
Gotowy
Jose Luis Lopez
Centro de Lucha de Alto Rendimiento
JOSE Landete CRAZY TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
RAFAEL COLONQUES
Casper Jiu jitsu
Marcos Velazquez SAC JUTSU Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-19
Gotowy
Alejo Artagaveytia
Taz BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ferdinand Muller CLIMENT CLUB
Male Absolute Gi / White / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-21
Gotowy
Fernando Criado Lopez
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Oscar Manuel López CRAZY TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-25
Gotowy
Héctor Pons
Gleb Kobelev BRASA JJ Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
5
Gotowy
Cristian Pérez López
CARLSON GRACIE CANARIAS
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Joaquin Martinez JA Jiu-Jitsu International
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-28
Gotowy
Martí Guillamet Gala
Cayman B9
Hector Alemany Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-27
Gotowy
Marcos Velazquez
SAC JUTSU
Facundo Alejandro Pereira CLIMENT CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Male Absolute Gi / White / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-22
Gotowy
Raul Martínez Asensio
CLIMENT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jose Antonio Castellano
Male Absolute Gi / White / Master 1
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-23
Gotowy
ANDRÉS JUAN
CICERO COSTHA
Gleb Kobelev BRASA JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3
Gotowy
Diego Da Silva
Casper Jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Jose Luis Lopez Centro de Lucha de Alto Rendimiento
Male Absolute Gi / White / Master 1
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
GONZALO Molina Nadal
CLIMENT CLUB
Héctor Pons Wygrana walkowerem
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
4
Gotowy
JOSE Landete
CRAZY TEAM
Diego Da Silva Casper Jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-22
Gotowy
Antonio Hernandez Diaz
JA Jiu-Jitsu International
Javier Catalá Martínez CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Male Absolute Gi / White / Master 1
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
Alessandro Zapata Gomez
CICERO COSTHA
Wygrana walkowerem
Santiago Jiménez Gracie barra Alicante
Male Absolute Gi / White / Adult
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
Nicolas Martinez Mariño
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana walkowerem
Unknown User Casper Jiu jitsu
Male Absolute Gi / White / Master 1
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-30
Gotowy
Alessandro Zapata Gomez
CICERO COSTHA
Héctor Pons Wygrana na punkty - 01:18
Male Absolute Gi / White / Adult
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
Marc Alonso
Cayman B9
Wygrana walkowerem
Juan Luis Molina CLIMENT CLUB
Male Absolute Gi / White / Adult
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-23
Gotowy
Mohamed Ghanous
Gracie barra Alicante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Francisco Juan Pallares Samos Centro Deportivo Monte Chico
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-29
Gotowy
Facundo Alejandro Pereira
CLIMENT CLUB
Hector Alemany Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Male Absolute Gi / Blue / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
Gotowy
Joan Pau Aznar Palomar
Cratos Team
Hobnil Sanchez JA Jiu-Jitsu International Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / White / Adult
(SPAIN BJJ CUP MALE)
2-24
Gotowy
Javier Catalá Martínez
CICERO COSTHA
Ferdinand Muller CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Master 2
(SPAIN BJJ CUP MALE)
6
Gotowy
José María García Gimeno
Jesús Ramírez Llamas Pretorians Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / White / Master 1
(SPAIN BJJ CUP MALE)
3-24
Gotowy
Gleb Kobelev
BRASA JJ
Wygrana na punkty - 04:00
Álvaro Linares CLIMENT CLUB
Male Absolute Gi / White / Master 3
(SPAIN BJJ CUP MALE)
1-32
Gotowy
Julián Solera Claverias
Cayman B9
Marcio Carvalho De Alvarenga CLIMENT CLUB Wygrana na punkty - 04:00