Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
4-9
Gotowy
POL SAVALL PERERA
ASSOCIACION ARANHA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:15
Mamadou Ballo TEAM GIL CATARINO
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
5-14
Gotowy
Artur Grigoryan
ASSOCIACION ARANHA
Helio Da Silva Junior Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-34
Gotowy
Joan Vilarrasa
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Victor Bixaconill Samso CFC Team Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
5-13
Gotowy
Gerard Longaron
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Pablo Surinach ASSOCIACION ARANHA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(GILAND BJJ 2021)
2-23
Gotowy
Iliass Bouaich
Wygrana na punkty - 04:27
Johau Flores Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
3-11
Gotowy
Juan Manuel Pacheco Ortiz
CICERO COSTHA EUROPE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
SANTIAGO GARAU CRAZY TEAM
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
3-14
Gotowy
Noel Espejo
El Club de la Lucha Barcelona
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Manel Raya Lorite CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-35
Gotowy
Rodrigo Bravo
FTT SALOU
Alberto Seoane CICERO COSTHA EUROPE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
3-15
Gotowy
ANTONIO SANCHEZ COLETO
CICERO COSTHA EUROPE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Salvador Pinto Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
4-6
Gotowy
Emilio Estruch
DOJO VALENCIA
Wygrana na punkty - 05:00
Manel Valera Arjona CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
3-12
Gotowy
Manuel Cruz Garcia
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Juan Manuel Pacheco Ortiz CICERO COSTHA EUROPE Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-36
Gotowy
Iu Cortés
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Ramon Yeroy Jiménez Garcia TEAM GIL CATARINO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
5-15
Gotowy
Pablo Surinach
ASSOCIACION ARANHA
Helio Da Silva Junior Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(GILAND BJJ 2021)
2-24
Gotowy
Maxi Borquez
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Wygrana na punkty - 06:00
Iliass Bouaich
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-37
Gotowy
David Bustos
Fusión BJJ - España.
Borja Aguilo Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
4-10
Gotowy
Gianfranco Marrone
ASSOCIACION ARANHA
Wygrana na punkty - 06:00
Rory Adam
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(GILAND BJJ 2021)
5-16
Gotowy
Tomas Grau Sierra
Gracie Barcelona
Oleksii Zental Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-38
Gotowy
Victor Bixaconill Samso
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Cristian Galvez Blood brothers
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(GILAND BJJ 2021)
5-17
Gotowy
Laurynas Sakalys
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Pedro Rojas AA jiujitsu
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
3-16
Gotowy
Noel Espejo
El Club de la Lucha Barcelona
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Daniel Espinosa CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-39
Gotowy
Alberto Seoane
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Ramon Yeroy Jiménez Garcia TEAM GIL CATARINO
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
3-17
Gotowy
ANTONIO SANCHEZ COLETO
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrana na punkty - 05:00
Wilder Humberto Lopez Requejo CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
5-19
Gotowy
Luis Gallego
CICERO COSTHA EUROPE
Carlos Moreno MG MMA BARCELONA TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(GILAND BJJ 2021)
2-25
Gotowy
Francisco Manuel Holguera Garcia
Joaquin Jose Pardo Gonzalez CICERO COSTHA EUROPE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
4-11
Gotowy
Hugo Alonso Le Metour
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrana na punkty - 06:00
Joselaide Da Silva Associação Pantera House Jiu-jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
1-40
Gotowy
Borja Aguilo
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Victor Bixaconill Samso CFC Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(GILAND BJJ 2021)
2-28
Gotowy
Javier Moya Gonzalez
CFC Team
David Torres Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(GILAND BJJ 2021)
5-20
Gotowy
Daniel Torrelles Guaita
CICERO COSTHA EUROPE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Francisco Jose Castineiras BFIT JIU-JITSU TEAM
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(GILAND BJJ 2021)
5-18
Gotowy
Oleksii Zental
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Laurynas Sakalys CICERO COSTHA EUROPE Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(GILAND BJJ 2021)
3-19
Gotowy
Davide Stasi
El Club de la Lucha Barcelona
Wygrana na punkty - 05:00
Antonio Font Perez BFIT JIU-JITSU TEAM
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GILAND BJJ 2021)
4-12
Gotowy
POL SAVALL PERERA
ASSOCIACION ARANHA
Gianfranco Marrone ASSOCIACION ARANHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(GILAND BJJ 2021)
1-42
Gotowy
Alex Quispe
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Lazaro Garrido AOC Terrassa