Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
2-4
Gotowy
Wellington Araujo
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Alexsandro Barbosa CHECKMAT
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
1-7
Gotowy
Miguel Catala
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 05:00
Djean Antunes brazilian fight lisboa
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-1
Gotowy
Gustavo Balza
ASSOCIACION ARANHA
Claudio Sturges Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
4-3
Gotowy
Rodrigo Gorgolini
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
David Saavedra TEAM GIL CATARINO
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
8-2
Gotowy
Ayoze Espino Gutierrez
TEAM GIL CATARINO
Marcos Andre Carvalho Costa OMAR SALUM Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-2
Gotowy
David Squaglia
CARLSON GRACIE CANARIAS
Andres Rodriguez Segrera CICERO COSTHA EUROPE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
6-4
Gotowy
Jose Miguel Tamayo Mejias
CONDOR JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Javier Riquelme MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
3-2
Gotowy
Guilherme Cadena
Ramon Gomez Gracie Costa Brava Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
2-2
Gotowy
Fco Javier Gomis Jimeno
FOCUS JIU JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
HECTOR SEPULVEDA PALMA OCTO TEAM MÁLAGA
Male Gi / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
1-5
Gotowy
David Feio
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Joshua Moreno Contreras MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-3
Gotowy
Jose Joaquin Martinez
JA Jiu-Jitsu International
Unknown User Martin FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
4-6
Gotowy
Carlos Prates
Goshin jitsu ryu
Jorge Morales Gil CHECKMAT Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
Gotowy
Cleiton Ramos
Robur Academy
Wygrana walkowerem - 00:02
Rui Maia Team FS
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
5-3
Gotowy
Diego Arnoletto
TEAM SUKATA
Felipe GONZALEZ DELGADO Corpo e Mente International Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
8-3
Gotowy
Unknown User
Pitbull Brothers España
MAURICIO SANTANA Fusión BJJ - España. Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-6
Gotowy
Jose Manuel Velez Miraut
Lotus BJJ España
DAVID Bendayan Cohen Lilius Barnatt Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
6-3
Gotowy
Gil Catarino
TEAM GIL CATARINO
Wygrana na punkty - 05:00
Francisco Sanchez ASSOCIACION ARANHA
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
2-5
Gotowy
BRUNO RODRIGUEZ
Gracie Barra (Brazil)
Victor Brull Romero CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
1-3
Gotowy
Carlos Ona
CHECKMAT
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Reinaldo Fuzil TEAM GIL CATARINO
Male Gi / Black / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
4-2
Gotowy
Mizael Fraga
MF Team Portugal
LEANDRO COSTA Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
3-3
Gotowy
Wesley Berriozabal
Blakz International
Cleiton Pinheiro C-Fighter Academy Wygrana na punkty - 06:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
2-6
Gotowy
Hector Tortosa Borrell
FOCUS JIU JITSU
Carlos Conde C-Fighter Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
5-5
Gotowy
Jose Molla
Taz BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Lanza Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
8-4
Gotowy
Mauri Araujo
Pitbull Brothers España
Marcos Andre Carvalho Costa OMAR SALUM Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-4
Gotowy
Kevin Martin
Taz Lanzarote
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Andres Rodriguez Segrera CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
1-6
Gotowy
Gabriel Tozi
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 06:00
David Feio Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
4-4
Gotowy
Marcelo Amorim
ADAMAS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
David Saavedra TEAM GIL CATARINO
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
7-7
Gotowy
NARAY SANCHEZ
TEAM GIL CATARINO
Cristian Amador Lilius Barnatt Academy Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
5-7
Gotowy
Theo Hardy
Matrix Martial Arts
Juan Jose Caro Fusión BJJ - España. Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
3-5
Gotowy
Jose Manuel Mendez
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Luis Zapater Aguirre ASSOCIACION ARANHA
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
8-6
Gotowy
Muriel Ribeiro
CICERO COSTHA EUROPE
Diego Da Silva Resistencia jiu-jitsu/Parabellum Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:25
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ GI 2021)
6-5
Gotowy
Jose Fernandez Trujillo
Werdum Maspalomas
Javier Riquelme MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 05:00