Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-7
Gotowy
MARCO DANIEL DE ABREU
BRAZILIAN POWER TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
ANTONIO JOSE MUNOZ ARCOS Lilius Barnatt Academy
Female Gi / Purple / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-10
Gotowy
Stephanie Deschuyteneer
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Claudia Areias Gracie Barra Montjjo
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-10
Gotowy
Andrea Pozo Gudiel
TEAM GIL CATARINO
Marta Betancor Santana CARLSON GRACIE CANARIAS Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-11
Gotowy
Mia Montesinos Perdomo
CARLSON GRACIE CANARIAS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Karen Lopez Ordonez Alpha Wolf Pack
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-8
Gotowy
Juan Pedro Campos Diaz
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Samarbek Sabyrzhan Uulu Corpo e Mente International
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-10
Gotowy
FRANCISCO BARBERA IGLESIAS
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Rolando Ortega Hernandez MATHIAS RIBEIRO TEAM
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-11
Gotowy
Teresa Casares
Lotus BJJ España
Wygrana na punkty - 05:00
Lorena Bajo Rebollo CHECKMAT
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-10
Gotowy
Robert Florin Naicu
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Miguel Catala Gracie barra Alicante
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-12
Gotowy
Stella Abalos Montoya
CLIMENT CLUB
Laura March Cubertoret FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-11
Gotowy
Iris Montesinos Perdomo
CARLSON GRACIE CANARIAS
Karima Serroukh Lotus BJJ España Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-9
Gotowy
Neocicero Barbosa
Alentejo Old Dog Team
Wygrana na punkty - 06:00
Diogo Nogueira Art of Fight Lisboa
Female Gi / Purple / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-9
Gotowy
Celia Martin
CICERO COSTHA EUROPE
Telma Stanciu CHECKMAT Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-13
Gotowy
Yakira Perez-Crespo
FOCUS JIU JITSU
Wygrana na punkty
Mathilde Fernandez MATHIAS RIBEIRO TEAM
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-12
Gotowy
QIAN LIU
BJJ TEAM BASEL
Nadia Allouh Boudaaoui MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-13
Gotowy
Morgane Lasry
CICERO COSTHA EUROPE
Mia Montesinos Perdomo CARLSON GRACIE CANARIAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-12
Gotowy
Veronica Lopez Marcos
Caio Terra Spain
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Marta Betancor Santana CARLSON GRACIE CANARIAS
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-12
Gotowy
Laura Gardella
Lotus BJJ España
Ingrid Monleon FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-15
Gotowy
Lucas Quintana Macuacua
C-Fighter Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Aitor Jimenez Planells B9 IBIZA ALÊ SALOMÃO
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-13
Gotowy
Ingrid Monleon
FOCUS JIU JITSU
Marta Pozo CALASANS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-8
Gotowy
Chris Birchall
Progress Academia
MARCO DANIEL DE ABREU BRAZILIAN POWER TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-14
Gotowy
Mihai Turculet
Alentejo Old Dog Team
Ivan Matilla Palau FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-11
Gotowy
Carlos Pro
CHECKMAT
Robert Florin Naicu MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission)
Female White Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-14
Gotowy
Alexandra Ioana Ignat
Pitbull Brothers España
Sara Lopez Navas Lotus BJJ España Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male Gi / Brown / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-10
Gotowy
Joshua Moreno
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Diogo Nogueira Art of Fight Lisboa Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Female White Gi / White / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-15
Gotowy
Hana Lee
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 01:09
Jenny Salas Cataldo MATHIAS RIBEIRO TEAM
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-13
Gotowy
Maria Zurita Baides
FOCUS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Unknown User Bonilla Garcia Titanesbjj
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-13
Gotowy
Teresa Casares
Lotus BJJ España
Wygrana na punkty - 05:00
Veronica Lopez Marcos Caio Terra Spain
Female White Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-15
Gotowy
Aitana Moreno Corta
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Aida Pineiro Redondo Alpha Wolf Pack Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-14
Gotowy
Laura March Cubertoret
FOCUS JIU JITSU
Mia Montesinos Perdomo CARLSON GRACIE CANARIAS Wygrana na punkty - 06:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-17
Gotowy
LEANDRO GARCIA FERNANDEZ
Lotus BJJ España
Lucas Quintana Macuacua C-Fighter Academy Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-16
Gotowy
To be decided
Dominik Rajky BITTAN ACADEMY FRANCE Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-17
Gotowy
Hector De La Calle
Lotus BJJ España
Carlos Conde C-Fighter Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06