Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female White Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-16
Gotowy
Ana Cristina Gervas
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Soraya Hamadi Martin TEAM GIL CATARINO
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -79,0 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-15
Gotowy
Aaron Rivero Lozano
Pitbull Brothers España
Vlad Carbunari MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-14
Gotowy
Noelia Ferreiro
CRAZY TEAM
Nadia Allouh Boudaaoui MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 06:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-18
Gotowy
Miguel Perez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Martin Fernandez Sanz Fusión BJJ - España. Wygrana na punkty - 04:00
Male White Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-18
Gotowy
Esteban Ramon Esteban Rodriguez
Caio Terra Spain
Roman Domenech Nunez MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -58,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-20
Gotowy
VICTOR SANTIAGO CASTRO
Lotus BJJ España
Angel Cabezuelo FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-15
Gotowy
Carla Centeno Arranz
CRAZY TEAM
Maria Zurita Baides FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Female White Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-17
Gotowy
Sally Salinas
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Giselle Sanchez Poyato Ali Dinar Jiu-Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-18
Gotowy
Julio Agudo Tejada
TEAM GIL CATARINO
Dominik Rajky BITTAN ACADEMY FRANCE Wygrana na punkty - 04:00
Female White Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-18
Gotowy
Maria Aranzazu Sanz Lopez
CHECKMAT
Wygrana na punkty - 04:00
Maria Jose Raja Fernandez CFC Team
Female White Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-16
Gotowy
Sara Lopez Navas
Lotus BJJ España
Wygrana na punkty - 05:00
Aida Pineiro Redondo Alpha Wolf Pack
Female White Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-17
Gotowy
Ruth Sanchez Clemente
Lotus BJJ España
Ana Cristina Gervas MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Female White Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-14
Gotowy
Marta Pozo
CALASANS BJJ
Teresa Casares Lotus BJJ España Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -58,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-21
Gotowy
Oscar Gonzales Monteiro
Robur Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Miquel Ferrus Pujals LOYALTY BJJ VILA-SECA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-19
Gotowy
Carlos Conde
C-Fighter Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Martin Fernandez Sanz Fusión BJJ - España.
Male White Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-24
Gotowy
Javier Ramirez Vega
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Gustavo Eguren CHECKMAT
Male White Gi / White / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-19
Gotowy
David Castello Molpeceres
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:27
Ricardo Gonzalez Brotons TEAM GIL CATARINO
Female White Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-18
Gotowy
Maria Fernanda Pena Salazar
Lotus BJJ España
Wygrana na punkty - 05:00
Sally Salinas MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male White Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-19
Gotowy
Miguel Garcia
Alan Ferreira Team
Esteban Ramon Esteban Rodriguez Caio Terra Spain Wygrana na punkty - 00:19
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-19
Gotowy
Lucas Quintana Macuacua
C-Fighter Academy
Dominik Rajky BITTAN ACADEMY FRANCE Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Male White Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-25
Gotowy
Francisco Guerrero Herrero
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Jose Manuel Gallego Nunez MMA ZARAGOZA Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -79,0 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-16
Gotowy
Ramon Placer Perez
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Aaron Rivero Lozano Pitbull Brothers España
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-16
Gotowy
Nadia Allouh Boudaaoui
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Maria Zurita Baides FOCUS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -58,5 kg (Light feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-21
Gotowy
German Soldatov
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Angel Cabezuelo FOCUS JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -79,0 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-20
Gotowy
David Sanchez
Lotus BJJ España
Yeray Fuertes Frechoso CFC Team Wygrana na punkty
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-20
Gotowy
Carlos Conde
C-Fighter Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:46
Dominik Rajky BITTAN ACADEMY FRANCE
Male White Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-21
Gotowy
Joan Carles Sarsal Llames
MUSHIN TEAM
Felix Villarreal Madelal Caio Terra Spain Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Male White Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
2-22
Gotowy
Daniel Paredes
CHECKMAT
David Vega Barcelona Jiu-Jitsu / Hospitalet Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -79,0 kg (Medium heavy)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
3-17
Gotowy
Vlad Carbunari
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Ramon Placer Perez CFC Team
Male White Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
1-26
Gotowy
Javier Ramirez Vega
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Jose Manuel Gallego Nunez MMA ZARAGOZA Wygrana na punkty - 04:00
Female White Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
4-19
Gotowy
Maria Fernanda Pena Salazar
Lotus BJJ España
Wygrana na punkty - 05:00
Ana Cristina Gervas MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / ABSOLUTO
(MADRID CUP BJJ Gi 2021)
5-20
Gotowy
Gil Catarino
TEAM GIL CATARINO
Wygrana na punkty - 05:00
David Saavedra TEAM GIL CATARINO