Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-20
Gotowy
Wanderson Costa
Club de Lucha Ares
Wygrana na punkty - 06:00
Gabriel Tozi Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
2-24
Gotowy
Hobnil Sanchez
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremy Filleul CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
3-19
Gotowy
Ariel Crespo
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 04:00
Luis Goyzueta BITTAN ACADEMY FRANCE
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
2-25
Gotowy
Joey Koenders
BITTAN ACADEMY FRANCE
Mihai ANGHELESCU CICERO COSTHA EUROPE Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
7-24
Gotowy
Maximo Garcia Cardona
Z Fight Academy
Wygrana na punkty - 04:48
Alvaro Martinez Maroto
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
5-19
Gotowy
Fina Ballesta Valverde
OMAR SALUM
Wygrana na punkty - 05:00
Veronica Lopez Marcos Caio Terra Spain
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
6-26
Gotowy
Jose Miguel Tamayo Mejias
CONDOR JIU JITSU
Claudio Souza Da Silva Atitude BJJ Málaga Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
1-26
Gotowy
LEANDRO COSTA
Pedrosa Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Diego Cruz Gracie Barra (Brazil)
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-25
Gotowy
Jose Maria Torregrosa
Grappling 360
Yasser Martins ASSOCIACION ARANHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
7-23
Gotowy
Alejandro Valero Perez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Sergey Tomilenko ASSOCIACION ARANHA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
3-20
Gotowy
Luis Gonzalez Navarro
Focus jiu-jitsu españa
JAVIER DIAZ MARTINEZ JA Jiu-Jitsu International Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
2-27
Gotowy
J JOAQUIN PARDO
MG TEAM Spain
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Sergio Varela CLIMENT CLUB
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
5-22
Gotowy
Bruno Carvalho Da Silva
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Joshua Monzo ASSOCIACION ARANHA
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
6-23
Gotowy
Adolfo Acevedo
Lilius Barnatt Academy
David Rastrero Gracie Costa Brava Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
5-24
Gotowy
Andrew Pellegrino
BITTAN ACADEMY FRANCE
Miguel Angel Carballo Garcia MG MMA BARCELONA TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
3-21
Gotowy
Ith Gael Castro Ouvina
Lotus BJJ España
Alejandro Arrieta Fight Club A.Arrieta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-24
Gotowy
Josep Claramonte
BUDOKAN - CASTELLÓN
Wygrana na punkty - 05:00
VICTOR BELMONTE MAYOL CRAZY TEAM
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
2-28
Gotowy
Fran Munoz Aguilar
Training unit valencia
Jose Alcolea JA Jiu-Jitsu International Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
1-29
Gotowy
Manel Castilla
Elite top team
Pascan Adrian Sfteam Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
3-22
Gotowy
Lazar Damyanov
Corpo e Mente International
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Muinos Lujan CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
7-26
Gotowy
Vicent Bosch Campos
Gracie Barra (Brazil)
Wygrana na punkty - 04:00
Igor Rafael Oliveira Santiago Jacaré Team BJJ ES
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-26
Gotowy
Victor Siles
Gracie Barcelona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Jose Maria Torregrosa Grappling 360
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
6-28
Gotowy
Claudio Souza Da Silva
Atitude BJJ Málaga
Carlos Ona CHECKMAT Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
1-30
Gotowy
Bruno Rangel
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Jose Manuel Munoz JA Jiu-Jitsu International
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-28
Gotowy
Emilio Martinez Martinez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Marcos Mora Perez Lotus BJJ España Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
5-25
Gotowy
Per Grape
BITTAN ACADEMY FRANCE
Wygrana na punkty - 04:00
Edu Alborch Marin Focus jiu-jitsu españa
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
2-26
Gotowy
Hobnil Sanchez
JA Jiu-Jitsu International
Wygrana na punkty - 05:00
Mihai ANGHELESCU CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
7-27
Gotowy
Hector Plata Escolan
Carles Bordes Corpo e Mente International Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
5-28
Gotowy
Roberto Garcia
CLIMENT CLUB
Wygrana na punkty - 04:00
Andrea Guzzini
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
7-25
Gotowy
Sergey Tomilenko
ASSOCIACION ARANHA
Maximo Garcia Cardona Z Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
4-29
Gotowy
Timur Karginov
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Eneko Corral Azcune CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ Gi 2022)
1-28
Gotowy
LEANDRO COSTA
Pedrosa Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Ramon Gomez Gracie Costa Brava