Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-27
Gotowy
Unknown User
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Dylan Maza CALASANS BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil A / -59,0 kg
(Day 1)
3-21
Gotowy
Hugo Ruiz Gonzalez
CFC Team
Biel Soldevila Torralbo Team Arashi Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
5-23
Gotowy
Tristan Rodriguez Navarro
BFIT JIU-JITSU TEAM
Pau Bergas Oliva Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
4-18
Gotowy
Ray Boixader
MG TEAM Spain
Wygrana na punkty - 03:00
Alejandro Rodriguez Priego Elite top team
Boys Gi / Grey / Infantil B / -29,3 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Alejandro Dacasa Tribo
CICERO COSTHA EUROPE
Nikita Mukhomor ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
4-19
Gotowy
Hidai Crespo
CFC Team
Artem Mukhomor ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Boys Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
5-19
Gotowy
Volodymyr Gamzian
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Pablo Porras Mora MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
1-21
Gotowy
FERRAN IRIGOYEN DELGADO
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Jesus Lopez Montesino MG TEAM Spain
Boys Gi / Yellow-Orange / Infanto Juvenil A / -55,0 kg
(Day 1)
2-26
Gotowy
Renzo Luis Ribas Da Rocha
Gracie Barra (Brazil)
Antonio Diaz Fernandez Academia Badalona Jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
2-24
Gotowy
Yago Caserta
Lilius Barnatt Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Martin Collado Perez Barcelona Jiu-jitsu/Mataro
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
4-21
Gotowy
Francesco Trovo
MG TEAM Spain
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Arnau Larrica MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -38,5 kg
(Day 1)
5-21
Gotowy
Toni Porras Mora
MG TEAM Spain
Lope Rey Prieto CRAZY TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -48,0 kg
(Day 1)
3-24
Gotowy
Xavi Pizarro Alvarez
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Samuel Iosia CICERO COSTHA EUROPE
Boys Gi / Grey / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
4-20
Gotowy
Ray Boixader
MG TEAM Spain
Artem Mukhomor ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White / Infantil A / -23,0 kg
(Day 1)
2-30
Gotowy
Iraila Esquinas Borobia
CHECKMAT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Emma Cano Martos MG TEAM Spain
Boys Gi / Yellow-Orange / Infanto Juvenil B / -56,0 kg
(Day 1)
3-27
Gotowy
Quel Gruas Rebula
Gracie Costa Brava
Izan Fuentes Teruel Gracie Barra (Brazil) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -38,0 kg
(Day 1)
2-25
Gotowy
Sergio Calderon Losada
CFC Team
Yago Caserta Lilius Barnatt Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
4-22
Gotowy
Martin Porras Mora
MG TEAM Spain
Wygrana na punkty - 03:00
Nicolay Garcia Samoylova Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
5-24
Gotowy
Tino Moreno
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Tristan Rodriguez Navarro BFIT JIU-JITSU TEAM
Boys Gi / Grey / Infantil B / -29,3 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Nikita Mukhomor
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Wygrana na punkty - 03:00
GABRIEL GUIOTTO SANTOS ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Boys Gi / Yellow / Infanto Juvenil A / -51,0 kg
(Day 1)
5-26
Gotowy
HECTOR ROMERO ORDONEZ
BJJ VITAL CREW PALAMÓS
Guille Duran Santacruz CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Girls Gi / White / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
2-31
Gotowy
Diana Katsaeva
BLOODBROTHERS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Jana Serra MG TEAM Spain
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
1-22
Gotowy
Iván García Cardero
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Jesus Lopez Montesino MG TEAM Spain
Boys Gi / White-Grey / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
4-24
Gotowy
Jonathan Soler Madrid
Serral Team
Joan Rodriguez Pacheco Gracie Barra (Brazil) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Girls Gi / White / Mirim / -23,0 kg
(Day 1)
3-30
Gotowy
Toni Larramona Pla
MUSHIN TEAM
Sophie Oya MG TEAM Spain Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
5-25
Gotowy
Pau Bergas Oliva
Gracie Barra (Brazil)
Tino Moreno Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / White / Infanto Juvenil A / +63,5 kg
(Day 1)
2-32
Gotowy
Maria Ripoll Cano
MUSHIN TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Norah Gonzalez Schenfeld Hero Academy - Fight Club
Boys Gi / Yellow / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
4-25
Gotowy
KANE KAYTO RIOS CISNEROS
CICERO COSTHA EUROPE
Alex Alana Bes Alaña Team Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -89,3 kg (Super Heavy)
(Day 1)
3-29
Gotowy
Ismael Aouine
CALASANS BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Kevin Fernandez Sanchez MUSHIN TEAM
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
5-27
Gotowy
Jose Beneite
Elite top team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Matheus Porto ASSOCIACION ARANHA
Boys Gi / Grey / Infanto Juvenil B / -43,7 kg
(Day 1)
1-24
Gotowy
Ekaitz Rodriguez Tahar
Maresme Waves Dojo
Wygrana na punkty - 04:00
Nathan Bellotti Rilion Gracie Italia
Boys Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
4-23
Gotowy
Francesco Trovo
MG TEAM Spain
Wygrana na punkty - 03:00
Martin Porras Mora MG TEAM Spain