Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Mirim / -26,0 kg
(Day 1)
5-37
Gotowy
Nahia Cruz Lopez
MUSHIN TEAM
Sarah Gontijo Passos Gracie Barra (Brazil) Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Girls Gi / White / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
4-32
Gotowy
Carmen Lopez Redo
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Nekane Vico Mico MUSHIN TEAM
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-30
Gotowy
Tiago Rocamora
CHECKMAT
Mark Kareta Perzhinsky MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -38,5 kg
(Day 1)
2-43
Gotowy
Ariadna Nieto
CALASANS BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Carla Marzabal CFC Team
Girls Gi / Grey / Infantil A / -32,3 kg
(Day 1)
4-35
Gotowy
Jana Lartuna GAMIZ
Maresme Waves Dojo
Wygrana na punkty - 03:00
Martina Herrero Asensio CFC Team
Girls Gi / White / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
5-33
Gotowy
Alma Luna Urbano
Barcelona Jiu-jitsu/Mataro
Maria Jimenez Martos CFC Team Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Infantil B / -47,0 kg
(Day 1)
3-40
Gotowy
Lucia Exposito Cobo
CFC Team
Wygrana na punkty - 03:00
Aizea Rodriguez Tahar Maresme Waves Dojo
Girls Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
2-41
Gotowy
MARIA IRIGOYEN DELGADO
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Itziar Santos Fernandez CFC Team
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
4-31
Gotowy
Victor Cortes
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Marti Carreras BJJ VITAL CREW PALAMÓS
Girls Gi / White / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
1-32
Gotowy
Alexandra Alarcon
CRAZY TEAM
Daria Ana-Maria Belgun Alaña Team Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -42,7 kg
(Day 1)
2-44
Gotowy
Valeria Moreno Gonzalez
TEAM GIL CATARINO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Julia Sintas Arrondo CFC Team
Girls Gi / Grey / Mirim / -26,0 kg
(Day 1)
5-38
Gotowy
Ingrid Sanz Campoy
MUSHIN TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
Sarah Gontijo Passos Gracie Barra (Brazil)
Girls Gi / White / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
4-33
Gotowy
Marta Domenech Vico
MUSHIN TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Nekane Vico Mico MUSHIN TEAM
Boys Gi / Yellow-Orange / Infanto Juvenil B / +73,0 kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Albert Monzon
MUSHIN TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Jaume Aguilera Obrado Pitbull brothers Spain
Girls Gi / Grey / Infantil A / -35,5 kg
(Day 1)
4-36
Gotowy
Leah Gimenez
Gracie Garraf
Wygrana na punkty - 03:00
Carla Alvarez Rubio CFC Team
Girls Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
5-39
Gotowy
Alexia Ruedas Gimenez
Gracie Barra (Brazil)
Sophie Dark ATOS JIU-JITSU BARCELONA Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Infantil B / -35,5 kg
(Day 1)
2-42
Gotowy
Aitana Mena Munoz
CFC Team
MARIA IRIGOYEN DELGADO CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Girls Gi / White / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
1-33
Gotowy
Lena Maso Serra
MG TEAM Spain
Alexandra Alarcon CRAZY TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
5-41
Gotowy
MARA BRINGUE RODRIGUEZ
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Liah Araujo Mota TEMPLUM BCN
Girls Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
4-38
Gotowy
Zoe Fernandez Perez
CFC Team
Erin Aboul-Hosn Frediani Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
5-40
Gotowy
Daniela Moreno
TEAM GIL CATARINO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Sophie Dark ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Girls Gi / Grey / Infantil B / -32,3 kg
(Day 1)
1-35
Gotowy
Layla Muti Nabrawi
Gracie Barra (Brazil)
Leire Alvarez CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Girls Gi / Grey / Infantil B / -44,0 kg
(Day 1)
3-43
Gotowy
Nora Aboul-Hosn Frediani
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Nadia Sanchez CFC Team
Girls Gi / White / Infanto Juvenil B / -65,0 kg
(Day 1)
4-34
Gotowy
Carmen Lopez Redo
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Marta Domenech Vico MUSHIN TEAM
Girls Gi / Orange-Green / Infanto Juvenil B / -73,0 kg
(Day 1)
2-45
Gotowy
Ashley Perez Moya
Valles Jiu Jitsu
Anais Moranta Albrech MUSHIN TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey-Yellow / Infanto Juvenil A / -51,0 kg
(Day 1)
3-44
Gotowy
Lia Murillo Lozano
CICERO COSTHA EUROPE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Zulema Esquinas Borobia CHECKMAT
Girls Gi / Grey / Infantil A / -35,5 kg
(Day 1)
4-37
Gotowy
Sanca Montaner Perez
CFC Team
Carla Alvarez Rubio CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Girls Gi / Yellow / Infantil B / -47,0 kg
(Day 1)
5-42
Gotowy
Blanca Jodas
ATOS JIU-JITSU BARCELONA
Nadia Beltran Arantegui CHECKMAT Wygrana na punkty - 01:39
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-31
Gotowy
Arturo Badia Bofill
CFC Team
Mark Kareta Perzhinsky MATHIAS RIBEIRO TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Yellow / Infanto Juvenil B / -60,0 kg
(Day 1)
4-39
Gotowy
Carla Melero Belmar
MG TEAM Spain
Wygrana na punkty - 04:00
Nella Guida CHECKMAT
Girls Gi / Grey / Infantil B / -41,0 kg
(Day 1)
5-43
Gotowy
Daniela Moreno
TEAM GIL CATARINO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
MARA BRINGUE RODRIGUEZ CFC Team
Girls Gi / Grey / Infanto Juvenil A / -46,0 kg
(Day 1)
4-41
Gotowy
Maria Garcia
CFC Team
Zoe Fernandez Perez CFC Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21