Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Black / Master 3 (41+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-2
Završeno
Rodrigo Gorgolini
Gracie Barra (Brazil)
Pobeda po poenima - 05:00
Diego Arnoletto TEAM SUKATA
Male NoGi / Black / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-2
Završeno
HECTOR SEPULVEDA PALMA
OCTO TEAM MÁLAGA
Wesley Berriozabal Blakz International Pobeda po poenima - 00:26
Male NoGi / Black / Adult / +97 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-2
Završeno
Carlos Cline
Renzo Gracie Europe
SERGIO NAVALON ASSOCIACION ARANHA Pobedio Završnicom - 04:40
Male NoGi / Black / Master 2 (36+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Christian Alamo
TEAM GIL CATARINO
Pobeda bez borbe
Ayoze Espino Gutierrez TEAM GIL CATARINO
Male NoGi / Black / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-4
Završeno
MARC GIMENEZ
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Guilherme Cadena Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Brown / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-2
Završeno
Jesus Rodriguez
Six Blades
Ciprian Dumitru CALASANS BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Black / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-3
Završeno
ALBERTO BREMGARTNER NETO
Fusión BJJ - España.
Claudio Souza Da Silva Atitude BJJ Málaga Pobedio Završnicom - 02:25
Male NoGi / Black / Master 2 (36+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-4
Završeno
Gil Catarino
TEAM GIL CATARINO
Pobeda po poenima - 05:00
Luis Castano Alpha Wolf Pack
Male NoGi / Brown / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-3
Završeno
Manuel Trigo Mateo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Pobedio Završnicom - 03:45
Carlos Carvalho Five Elements Jiu-Jitsu Faro
Male NoGi / Black / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-5
Završeno
Cleiton Pinheiro
C-Fighter Academy
Tito Beltran CRAZY TEAM Pobeda po poenima - 03:20
Male NoGi / Brown / Master 2 (36+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-5
Završeno
Douglas Guncet
ASW HQ
Emilio Civanto Jurado CLIMENT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Brown / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-7
Završeno
Luis PAYA NAVARRO
CLIMENT CLUB
Pablo Gorrino Jimenez Grappling 360 Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-8
Završeno
Oscar Sastre
Z Fight Academy
Valentin Lancharro Grappling 360 Pobeda po poenima - 06:00
Male NoGi / Brown / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-8
Završeno
Alexander Martin Santana
TEAM GIL CATARINO
Unknown User Martin FOCUS JIU JITSU Pobedio Završnicom - 01:02
Male NoGi / Brown / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-6
Završeno
Pedro Ortega
Lilius Barnatt Academy
Pobeda po poenima - 06:00
Leonardo Romero CRAZY TEAM
Male NoGi / Black / Master 3 (41+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-3
Završeno
Tana Ruiz Santana
TEAM GIL CATARINO
Rodrigo Gorgolini Gracie Barra (Brazil) Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Brown / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-4
Završeno
Ciprian Dumitru
CALASANS BJJ
Pobedio Završnicom - 03:16
Manuel Trigo Mateo MATHIAS RIBEIRO TEAM
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -66,0 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-11
Završeno
Andres Sanchez Alcaraz
JA JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 00:46
Erik Ortega Santana TEAM GIL CATARINO
Male NoGi / Black / Master 2 (36+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-5
Završeno
Jose Luis Zapater Aguirre
ASSOCIACION ARANHA
Pobedio Završnicom - 01:31
Luis Castano Alpha Wolf Pack
Male NoGi / Black / Adult / +97 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Alexsandro Barbosa
CHECKMAT
Carlos Cline Renzo Gracie Europe Pobeda bez borbe
Male NoGi / Brown / Master 2 (36+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-6
Završeno
BRUNO RODRIGUEZ
Gracie Barra (Brazil)
Douglas Guncet ASW HQ Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Black / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Jose Fernandez Trujillo
Werdum Maspalomas
Pobeda bez borbe
Cleiton Pinheiro C-Fighter Academy
Male NoGi / Brown / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-9
Završeno
Jose Joaquin Martinez
JA Jiu-Jitsu International
Alexander Martin Santana TEAM GIL CATARINO Pobeda po poenima - 06:00
Male NoGi / Black / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-6
Završeno
Tito Beltran
CRAZY TEAM
Pobedio Završnicom - 05:52
Jose Fernandez Trujillo Werdum Maspalomas
Male NoGi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-9
Završeno
Jose Manuel Velez Miraut
Lotus BJJ España
Oscar Sastre Z Fight Academy Pobedio Završnicom - 02:16
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -76,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-11
Završeno
Marius Mitreanu
Rasman team Bjj
Daniel Gomez Barrafon CLUB LUCHA SHOTOKAN SPORT Pobedio Završnicom - 02:28
Male NoGi / Brown / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-7
Završeno
Carlos Santos
CHECKMAT
Rachid Latal Fernandez Lilius Barnatt Academy Pobeda po poenima - 00:16
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -56,0 kg (Light feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-14
Završeno
German Soldatov
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
MARK JENSON NEGRON ENCARNACION Club de lucha sutekh
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -71,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-9
Završeno
Juan Jose Caro
Fusión BJJ - España.
Pobeda po poenima - 04:00
Theo Hardy Matrix Martial Arts
Male NoGi / Brown / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-7
Završeno
Muriel Ribeiro
UMB TOP TEAM BJJ
Pobedio Završnicom - 00:49
Leonardo Romero CRAZY TEAM
Juvenile Boys NoGi / White / Juvenile / -61,0 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-10
Završeno
Miguel Perez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Carlos Conde C-Fighter Academy Pobedio Završnicom - 00:56
Female White NoGi / White / Adult / -80,9 kg (Super heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-15
Završeno
Clara Kelly Rivero Ojeda
Lilius Barnatt Academy
Pobedio Odlukom - 05:00
Sofia Reverte Girona Gracie Barra (Brazil)