Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -61 kg (Light feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Jaime Cortinas Pernas
CRAZY TEAM
Carlos Arrieta MATHIAS RIBEIRO TEAM Pobeda bez borbe
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
1-12
Završeno
Javier Gallego Lorenzo
Corpo e Mente International
Plamen Kolev MATHIAS RIBEIRO TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-33
Završeno
Javier Castrodeza
Lotus BJJ España
Pobeda po poenima
Humberto Curcio
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-35
Završeno
Manuel Garcia Jarne
Lotus BJJ España
Eder Gomez Bilbao Pobedio Završnicom - 01:47
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
3-6
Završeno
Bruno Faquim
MF Team Portugal
Pobedio Završnicom - 00:39
Ricardo Viegas Alentejo Old Dog Team
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-36
Završeno
Ciprian Cinazan
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Marlon Fraga MF Team Portugal
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
4-9
Završeno
David Principal Trias
CRAZY TEAM
Franco Tenaglia CLIMENT CLUB Pobedio Završnicom - 01:43
Male NoGi / Blue / Master 3 (41+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-33
Završeno
Jose Manuel Montana Rivadulla
CRAZY TEAM
Pobedio Završnicom - 03:44
Jesus Garcia Bellido C-Fighter Academy
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-34
Završeno
Daniel Montiel Cortes
CLIMENT CLUB
Javier Pomata OMAR SALUM Pobedio Završnicom - 03:05
Male White NoGi / White / Adult / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
3-5
Završeno
Dario Monreal Blanco
CLIMENT CLUB
Juan Jose Aristizabal CICERO COSTHA EUROPE Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Brown / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
2-10
Završeno
Cleiton Ramos
Robur Academy
Rachid Latal Fernandez Lilius Barnatt Academy Pobedio Završnicom - 03:41
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
1-11
Završeno
Xavi Serrano
Narcisio Villaça BJJ
Jaime Vicens Ruso CLIMENT CLUB Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:01
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-35
Završeno
Amine Ahmed
Atitude BJJ Málaga
Pobedio Završnicom - 03:38
Daniel Arias Casado Lotus BJJ España
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
4-10
Završeno
Jose Luis Sempere
OMAR SALUM
Pobeda po poenima - 05:00
Carlos Orta Alonso Praxis Fight Academy
Male White NoGi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-35
Završeno
Erik Garaj
Gracie Barra (Brazil)
Pobeda po poenima - 05:00
Alejandro Marcos Fernandez CFC Team
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
1-13
Završeno
Pablo Gonzalez Andres
Praxis Fight Academy
Pobedio Završnicom - 04:47
Pedro Palma Brazilian Power Team International
Male NoGi / Blue / Master 3 (41+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-39
Završeno
Manu Solera Garcia
Z Fight Academy
Mark Casey Alpha Wolf Pack Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -67 kg (Feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-35
Završeno
Unknown User Marin Menendez
Echeray jiujitsu
Matteo Zanetti Mallorca BJJ Palma Pobedio Završnicom - 04:54
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
2-13
Završeno
Augusto Miguel Rodriguez Torrente
Lilius Barnatt Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Douglas Rodrigues CHECKMAT
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
3-7
Završeno
Unknown User
CRAZY TEAM
Salaheddine Hamli CLIMENT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
1-14
Završeno
Alastair John William Rigden
Carlson Gracie Cascais
Pobedio Završnicom - 02:08
Jaime Vicens Ruso CLIMENT CLUB
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
6-32
Završeno
Abdellah Kharbouch
Lilius Barnatt Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Sergio Jose Zorrilla OCTO TEAM MÁLAGA
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -91,0 kg (Heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
5-41
Završeno
Javier Escribano Alvarez
Narcisio Villaça BJJ
Cristian Ares TEAM GANBARU Pobedio Odlukom - 02:36
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
4-11
Završeno
Juan Pablo Fernandez
CRAZY TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Jerome Oehl Gracie Barra (Brazil)
Male White NoGi / White / Adult / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
2-14
Završeno
Andrius Andriuskevicius
Gracie Barra (Brazil)
Pobeda po poenima - 05:00
Francis Silumsadisa Six Blades
Male White NoGi / White / Master 1 (30+) / -73 kg (Light)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
7-36
Završeno
Javier Pomata
OMAR SALUM
Amine Ahmed Atitude BJJ Málaga Pobedio Završnicom - 00:22
Male White NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
3-8
Završeno
Pablo Cano
OMAR SALUM
Pobedio Završnicom - 02:58
Bruno Faquim MF Team Portugal
Male NoGi / Blue / Master 3 (41+) / +97 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Hugo Cipres
Taz Lanzarote
Pobeda bez borbe
Jose Maria Aguilera Baron Rasman team Bjj
Male NoGi / Blue / Adult / -61 kg (Light feather)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
1-17
Završeno
Ayoub Choudna
Renzo Gracie Europe
Pobedio Završnicom - 01:44
Jon Guibelondo Gracie Barcelona
Male NoGi / Blue / Master 2 (36+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
8-37
Završeno
Joao Pavia
Gracie Barra (Brazil)
Pobeda po poenima - 05:00
Bruno Bonito MF Team Portugal
Male NoGi / Blue / Master 3 (41+) / +97 kg (Ultra heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
Završeno
Yeray Perez Rodriguez
CICERO COSTHA EUROPE
Pobeda bez borbe
Jose Maria Aguilera Baron Rasman team Bjj
Male NoGi / Blue / Master 4 (46+) / -97,0 kg (Super heavy)
(EUROPE CUP BJJ NoGi 2021)
2-19
Završeno
Jorge Enrique Andreu Martinez
TEAM GANBARU
Luis Alberto Fidalgo CFC Team Pobedio Završnicom - 02:09