Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
9-29
Färdig
Eryk Srybny
Grappling 360
Vann på Submission - 04:25
David Ramirez Rodriguez 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Male NoGi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
3-32
Färdig
Husam Hanna
Gullo Jiu-jítsu
Vann på poäng - 05:00
Guillermo Tol OMAR SALUM
Male NoGi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
8-23
Färdig
Zakhar Honcharuk
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Luis Rondon CFC Team Vann på poäng - 06:00
Male NoGi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
3-33
Färdig
Valentino Gallo Prot
THE FLOW ACADEMY
Vann på Submission - 04:02
Ignacio Sosa Aranda SM BjjMallorca
Male NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
1-32
Färdig
Aaron Hernandez
CRAZY TEAM
Ismael Ramirez Lotus BJJ España Vann på Submission - 00:55
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
7-31
Färdig
Alvaro Izquierdo Gonzalez
Lotus BJJ España
Nathan Pilleboue Resistencia jiu-jitsu/Parabellum Vann på Submission - 04:22
Male NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
2-34
Färdig
Alexis Sanchez Pincay
Pablo Jimenez Fernandez 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / Black / Adult / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
34
Färdig
Franciedson Lopes
ATOS
Vann på poäng - 06:00
Borja Alvarez CHECKMAT
Male NoGi / White / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(NoGi - Day 2)
10-36
Färdig
Alejandro Guzman Hernandez
Pedrosa Jiu Jitsu
Miguel Albaladejo Vann på poäng - 05:00
Female NoGi / Blue / Adult / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
38
Färdig
Karen Sosa
Grappling 360
Mia Montesinos Perdomo Somos Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:48
Male NoGi / Purple / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
10-39
Färdig
Josep Claramonte
BUDOKAN - CASTELLÓN
Vann på poäng - 05:00
Iosu Guembe Alvarez CHECKMAT
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
9-31
Färdig
Abdellatif Ouhirra
CHECKMAT
Vann på poäng - 05:00
Diego Clavijo Daniel Ladero Academy
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
6-29
Färdig
Alejandro Naranjo
Lotus BJJ España
Vann på poäng - 05:00
Younes Jeblaoui Gracie Barra (Brazil)
Male NoGi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
2-25
Färdig
Abdessamad Kardad Kerdad
Focus jiu-jitsu españa
Vann på poäng - 06:00
Marcos Valenciano Lotus BJJ España
Male NoGi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
3-36
Färdig
Oscar Bonilla
Gracie Barra (Brazil)
Alejandro Baila Resistencia jiu-jitsu/Parabellum Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
7-32
Färdig
Carlos Martinez Marti
Camp de Morvedre
Dylan Blanco Vega Narcisio Villaça Team Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
8-31
Färdig
Carlos Parrilla Rodriguez
CICERO COSTHA EUROPE
Vann på poäng - 05:00
Mohamed Ramy Amrouche CLIMENT CLUB
Male NoGi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-32
Färdig
Adrian Lopez
JA Jiu-Jitsu International
Vann på poäng - 05:00
Valentin Escrich Training unit valencia
Male NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
1-33
Färdig
Oriol Bel
Gullo Jiu-jítsu
Arley Ricks BITTAN ACADEMY SPAIN Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / Purple / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
10-40
Färdig
Sergio Bechi Martinez
EQUIPE NOVA UNIÃO
Vann på poäng - 05:00
Bojan Balaban Michal Adamczak BJJ
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
6-27
Färdig
Caio Queiroz De Almeida Lima
Lotus BJJ España
Marcos Campos Armell Crazyguard jiu-jitsu academy Vann på Submission - 02:21
Female NoGi / Blue / Adult / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
39
Färdig
Irene Sanchez
Mallorca BJJ Palma
Karen Sosa Grappling 360 Vann på Submission - 04:06
Male NoGi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
3-35
Färdig
Ahmed El Hajji
CHECKMAT
Vann på Submission - 01:05
Luismi Marquez Ruiz CRAZY TEAM
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
8-32
Färdig
CARLOS RAUL AVILES CESPEDES
Lotus BJJ España
Vann på poäng - 05:00
Henry Josue Rojas Garces JA Jiu-Jitsu International
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
6-30
Färdig
Antonio Jose Haba Ortuno
Grappling360
Vann på poäng - 05:00
Adrian Costa Grau CRAZY TEAM
Male NoGi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(NoGi - Day 2)
9-32
Färdig
JOSE MATEO SANCHEZ
Lotus BJJ España
Vann på poäng - 05:00
Eryk Srybny Grappling 360
Male NoGi / Blue / Master 1 (30+) / ABSOLUTO
(NoGi - Day 2)
9-35
Färdig
Adrian Campos
CRAZY TEAM
Vann på Submission - 00:57
Julio Iscla Centro de Lucha de Alto Rendimiento
Male NoGi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(NoGi - Day 2)
4-26
Färdig
Manuel Drago
CFC Team
Vann på poäng - 06:00
Ramon Mba CARLSON GRACIE CANARIAS
Male NoGi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(NoGi - Day 2)
7-33
Färdig
John Montoya
Lotus BJJ España
Vann på poäng - 05:00
Jose Lopez Diaz Crazyguard jiu-jitsu academy
Male NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
1-34
Färdig
Ivan Alvarez
Centro de Lucha de Alto Rendimiento
Alvaro Duran Alfonso JA Jiu-Jitsu International Vann på Submission - 01:58
Male NoGi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(NoGi - Day 2)
2-35
Färdig
Jose Gil Perez
Lotus BJJ España
Vann på poäng
Karim Tires TEAM GANBARU
Male NoGi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(NoGi - Day 2)
10-33
Färdig
Henry Mbireaye
CVA Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 03:35
Manuel Sanchez Rodriguez-Acosta 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM